انجام صفر تا صد پایان نامه

پایان نامه کارشناسی ارشد | مشاوره انجام صفر تا صد پایان نامه

گروه تخصصی آموزش و پشتیبانی از پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری


پشتیبانی کامل و آموزش انجام صفر تا صد پروپوزال و پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا با حضور و دسترسی 24 ساعتی و تضمین اخذ حداکثر نمره دفاع

[هم اکنون کارشناسان شیفت مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند      0910150223909103434482]

فرم سفارش مشاوره پایان نامه

صفر تا صد انجام پایان نامه

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا یکی از مهمترین چالشهایی است که دانشجویان عزیز برای فارغ التحصیلی در مرحله تحصیلات تکمیلی با آن مواجه می شوند. نگارش پایان نامه از این جهت دشوار است که بایستی ماهها بصورت تمام وقت برای انجام مراحل تحقیقاتی و پژوهشی، اصلاحات احتمالی و تکمیل آن وقت صرف کرد و تخصیص چنین زمانی برای اغلب دانشجویان عزیز میسر نیست.
از طرف دیگر؛ انجام دقیق تمام مراحل پایان نامه مستلزم داشتن تجربه، دانش و آگاهی است بنابراین حتی اگر زمان کافی برای آن در نظر گرفته شود، چنانچه فاقد تجربه پژوهشی باشید؛ با چالشهای جدی تری مواجه خواهید شد که می تواند منجر به شکست، یاس و ناامیدی گردد بنابراین بهره مندی از مشاورین متخصص و دلسوز در این مساله یک اصل اساسی و انکارناپذیر است

انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد
انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت

انتخاب موضوع پایان نامه

برای شروع مراحل پایان نامه ابتدا باید یک موضوع مناسب، کاربردی و غیر تکراری انتخاب نمود تا مبنای پژوهش قرار بگیرد. انتخاب موضوع پایان نامه خود دارای معیارهای مهمی است که باید به تمام جزئیات آن توجه شود (جهت آگاهی بیشتر می توانید مقاله انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت را مطالعه کنید) اما بطور خلاصه باید به این نکات توجه شود که موضوع نباید تکراری باشد؛ باید کاربردی و دارای ارزش پژوهشی باشد؛ به روز باشد یا بعبارت دیگر تاریخ مصرف آن نگذشته باشد (بعضی از موضوعات در اقتضای زمان خود دارای ارزش مطالعاتی هستند)، دارای منابع غنی و معتبر باشد، دسترسی به جامعه آماری یا مطالعه موردی وجود داشته باشد (حسب مورد)، موضوع ساده ای نباشد و در عین حال موضوع بسیار پیچیده و غیر ممکن هم نباشد و …
همانطور که ملاحظه می کنید انتخاب موضوع پایان نامه خود یک اقدام پژوهشی است و باید با دانش و آگاهی انجام شود. البته برای انتخاب موضوع رساله؛ جزئیات و حساسیتهای دیگری نیز وجود دارد که در مقالات دیگر به آن پرداخته شده است اما چیزی که غیر قابل انکار است آنکه انتخاب موضوع پایان نامه یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل مقدماتی برای آغاز انجام پایان نامه و رساله دکتری است.

راهکارهای مجتمع درگاه دانش در پیشنهاد موضوع پایان نامه

در این مجموعه، انتخاب موضوع پایان­ نامه ها هرگز به مطالعه نشریات و مقالات مختلف جهت الگوبرداری محدود نمی شود بلکه محققین درگاه دانش، با مسئولیت پذیری بسیار بالا؛ برای انتخاب یک موضوع ناب و جدید حوزه مطالعاتی را بسیار وسیع در نظر گرفته و به شناسایی و مطالعه دقیق پایگاه ­ها و مقالات دانشگاه­ های معتبر و قطبهای علمی جهان می پردازیم چراکه منابع کار شده در این مقالات و پژوهشها می­ توانند ایده های نابی را برای محقق به ارمغان بیاورد.
یکی از نشریاتی که همواره مورد توجه است پورتال الزویر است، رصد کردن مقالات به روز این پورتال کار همیشگی محققین است چراکه برای انتخاب موضوع میبایست وقت کافی صرف شود. ما اعتقاد داریم  بهترین موضوعات پایان نامه معمولا آن­ هایی هستند که بتوانند مشکلی از مشکلات موجود را برطرف کنند یا به پیکره علمی چیزی اضافه کنند. بنابراین بسیار مهم است موضوعی را انتخاب کنید که ارزش پژوهشی بالایی داشته و کاربردی باشد بررسی این مسائل تا حدود زیادی تکراری نبودن عنوان پایان نامه را نیز تضمین می کند.

انجام پروپوزال

انجام پروپوزال؛ دومین اقدام اصلی در راستای انجام پایان نامه است. در انجام پروپوزال باید به فرمت استاندارد دانشگاه محل تحصیل توجه داشت چراکه هر دانشگاهی فرمت استاندارد و تعریف شده ای دارد که ارائه پروپوزال خارج از آن فرمت پذیرفتنی نیست. هر پروپوزال دارای مولفه های از پیش تعریف شده ای است که دانشجو باید به تک تک آن مولفه ها بصورت علمی و بسیار دقیق بپردازد بعنوان مثال؛ برای انجام پروپوزال ابتدا باید به «بیان مساله» بپردازیم و در واقع مساله اصلی ای که انگیزه ما برای انتخاب موضوع بوده است را تشریح کنیم یا در جای دیگر به «ضرورت و اهمیت تحقیق» پرداخته شود که در این قسمت هم ضرورتهای پژوهشی موضوع را توجیه می کنیم. همچنین قسمتهایی مانند «فرضیات، سوالات تحقیق، نوآوری، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، فهرست گزینده ای از منابع، زمان بندی تحقیق و …» قسمتهای دیگری هستند که در انجام پروپوزال باید با دقت نوشته شود.
همچنین در انجام پروپوزال «ذکر منابع» از اهمیت ویژه ای برخوردار است به این معنی که شما بعنوان محقق هر جا از هر منبع معتبری که استفاده می کنید باید حتما رفرنس آنرا قید کنید. ضمنا باید توجه شود که پروپوزال باید با ادبیات خود محقق نوشته شود یعنی حتی وقتی لازم است بخشی از یک مقاله را در پروپوزال خودتان بیاورید توجه داشته باشید که نقل به مضمون شود و از درج عین مطلب با همان ساختار و جمله بندی اجتناب کنید. دلیل این مساله؛ استفاده دانشگاه از سامانه های همانندجو است که اگر پروپوزال شما تشابه بیش از حدی به تحقیقات یا مقالات دیگر داشته باشد؛ مردود اعلام می گردد.
برای آگاهی بیشتر در این زمینه می توانید مقاله «انجام پروپوزال مدیریت» را مطالعه کنید. همچنین برای انجام پروپوزال می توانید از خدمات مجتمع درگاه دانش بهره مند شوید که در این صورت هیچ دغدغه ای از جهت ارائه یک کار با کیفیت در زمان کوتاه نخواهید داشت و موفقیت از آنچه که تصور می کنید به شما نزدیک تر خواهد بود

صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد

نگاهی به ساختار فصول پایان نامه کارشناسی ارشد

بعد از اینکه پروپوزال تکمیل و در شورای پژوهشی دانشگاه تصویب رسید؛ دانشجو اجازه خواهد داشت بر مبنای مطالب پروپوزال نسبت به انجام فصلهای پایان نامه اش اقدام کند. نگارش فصول پایان نامه چارچوب استانداردی دارد که خروج از آن توصیه نمی شود بعبارت دیگر اقتضای پژوهشی بعضی از موضوعات ایجاب می کند که ساختار پایان نامه چیزی متفاوت از آنچه که دانشگاه تعیین کرده است باشد لیکن بدلیل ضوابط تعریف شده دانشگاه ها و شیوه نامه نگارش پایان نامه، بایستی حتما با همان ساختار و فرمتی که دانشگاه تعیین کرده است اقدام به انجام فصلهای پایان نامه کنیم که در ادامه به تمام جزئیات آن در حد کفایت پرداخته خواهد شد.

به اعتقاد بسیاری از دانشجویان عزیز که از خدمات مجتمع درگاه دانش استفاده کرده اند؛ این مجموعه بخوبی توانسته است در کنار ارائه خدمات با کیفیت انجام پایان نامه، وظیفه توانمند سازی دانشجویان را برای یک دفاع بی نظیر از پایان نامه شان، به انجام برساند.

انجام فصل اول پایان نامه

فصل اول پایان نامه تقریبا مطابق با محتوای پروپوزال است و  با کمی تقویت در محتوا و تغییراتی در ساختار پروپوزال؛ می توان فصل اول را آماده ارائه کرد. برخی از اساتید در فصل اول پایان نامه «مقدمه» هم مطالبه می کنند اما در ساختار استاندارد پایان نامه «مقدمه» پیش از فصول ارائه می گردد. از آنجایی که انجام فصل اول پایان نامه زمان خاصی را به خود اختصاص نمی دهد  و از نظر محتوایی هم تشابه بسیاری با پروپوزال دارد؛ معمولا به تنهایی ارائه نمی گردد بلکه جهت اخذ تایید اولیه؛ فصل اول و دوم  با هم ارائه می گردد.

انجام فصل دوم پایان نامه

برای انجام فصل دوم پایان نامه باید زمان به اندازه کافی در نظر گرفته شود چرا که این فصل یکی از فصول مهم پایان نامه تلقی می گردد و مربوط به مبانی نظری و پیشینه نحقیق است. عمده مقالات و منابع اصلی که در انجام پایان نامه مورد استفاده قرار می گیرد در این فصل بعنوان پیشینه تحقیق مورد بررسی و نقد قرار می گیرند. همچنین پایان نامه هایی که حسب مورد و بنابر اقتضای موضوع نیاز به معرفی مدل مفهومی یا ارائه الگو دارند، مدل یا الگوی خود را در فصل دوم ارائه می کنند.
انجام فصل دوم پایان نامه بدلیل آنکه نیاز به ترجمه مقالات متعددی دارد؛ معمولا فصلی زمان بر و حساس است بنابراین در نوشتن این بخش اصلا نباید عجله کنید. برای آگاهی بیشتر از جزئیات انجام فصل دوم پایان نامه می توانید به مقاله مزبور رجوع کنید.

انجام فصل سوم پایان نامه

فصل سوم پایان نامه مربوط به متدولوژی و روش تحقیق است که غالبا یک فصل کم حجم تلقی می شود. در این فصل از  پایان نامه به تشریح روش تحقیق؛ روشهای جمع آوری اطلاعات و داده های خام پژوهشی، شیوه های تجزیه و تحلیل داده ها، معرفی پرسشنامه تحقیق (حسب مورد) یا در برخی از پایان نامه ها به معرفی نرم افزار شبیه سازی می پردازیم. دانشجویی که قصد انجام فصل سوم پایان نامه اش را دارد باید با روشهای متداول پژوهشی آشنایی کامل داشته باشد.
انجام فصل سوم پایان نامه بدلیل آنکه نیاز به تسلط به روشهای رایج پژوهشی دارد؛ از اهمیت خاصی برخوردار است بنابراین اگر تسلط کامل ندارید؛ استفاده از مشاورین با تجربه توصیه می شود. همچنین برای آگاهی بیشتر از جزئیات انجام فصل سوم پایان نامه می توانید به مقاله مزبور رجوع کنید. همچنین توجه داشته باشید که در انجام صفر تا صد پایان نامه تان؛ انسجام و یکپارچگی محتوا بسیار مهم است.

انجام فصل چهارم پایان نامه

شاید بتوان گفت فصل چهارم پایان نامه اصلی ترین و مهمترین بخش پایان نامه است و در واقع اساس و شاکله یک پایان نامه را چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه مقطع دکترا؛ انجام فصل چهارم پایان نامه تشکیل داده است. این فصل متشکل از یافته های تحقیق و تجزیه و تحلیل داده ها است و اگر کمترین خطایی در این بخش وجود داشته باشد؛ کیفیت کل پایان نامه زیر سوال است!
همچنین در پایان نامه های فنی و مهندسی؛ فصل چهارم شامل شبیه سازی های نرم افزاری است که جزو سنگین ترین بخش پایان نامه می باشد انجام فصل چهارم پایان نامه بدلیل آنکه نیاز به تسلط کامل به آمار و نرم افزارهای تخصصی دارد؛ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر در انجام صفر تا صد پایان نامه تان وسواس دارید باید توجه کنید که روی فصل چهارم باید تمرکز مضاعفی داشته باشید. بنابراین اگر انجام دقیق فصل چهارم کوچکترین تردیدی دارید؛ استفاده از مشاورین با تجربه و دلسوز توصیه می شود. همچنین برای آگاهی بیشتر از جزئیات انجام فصل چهارم پایان نامه می توانید به مقاله مزبور رجوع کنید.

انجام فصل پنجم پایان نامه

فصل پنجم پایان نامه شامل نتیجه گیری؛ پیشنهادات و ارائه راهکارهای علمی است. برای انجام فصل پنجم پایان نامه باید دقت بیشتری قائل شد چرا که اغلب مخاطبین و محققین، پیش از مطالعه کل پایان نامه ابتدا نگاهی هرچند گذرا به این فصل می اندازند و تمام یافته‌های دانشجو مورد ارزیابی واقع می‌شود و نتیجه کاملی که به دست آمده است مورد نقد و بررسی قرار می گیرد و همچنین نتایج به دست آمده در پشایان نامه با نتایج به دست آمده سایر تحقیقها مورد ارزیابی و مقایسه واقع می‌شود
انجام فصل پنجم پایان نامه بدلیل آنکه درواقع ویترین پایان نامه است دارای حساسیتهای خاصی است. برای آگاهی بیشتر از جزئیات انجام فصل پنجم پایان نامه می توانید به مقاله مزبور رجوع کنید.

تضمین خدمات 

دوستان عزیز، در مجتمع درگاه دانش اعتقاد بر این است که هیچ تضمینی بالاتر از تعهد و وجدان کاری نیست و چیزی را ارزشمند تر از اعتماد دانشجویان نمیدانیم پس در قبال این حسن اعتماد شما عزیزان ما هم بهترین خدمات آموزشی و پژوهشی را ارائه خواهیم کرد.
برای انجام صفر تا صد مراحل پایان نامه کارشناسی ارشد در ابتدا ما برایتان برنامه ریزی جامعی را تدوین کرده و اولویتهای پایان  نامه را تعیین میکنیم سپس مسئولیت انجام پایان نامه شما به یک استاد پژوهشگر با تجربه و دلسوز که فارغ التحصیل شده خود شماست؛ محول میگردد از این پس دیگر هیچ دغدغه ای برای دفاع از پایان نامه تان باقی نخواهد ماند. توجه داشته باشید که هیچ فرصت دیگری جز همین حالا؛ برای تصمیم گیری و شروع مراحل پایان نامه تان مناسب ترین وقت نیست پس بهتر است این فرصت را به بعدها موکول نکنید.
دانشجویان عزیز حسابداری می توانند جهت آشنایی با مراحل صفر تا صد نگارش پایان نامه حسابداری به این صفحه مراجعه کنند.

ضمنا ما با تعیین یک هزینه متعارف و مناسب؛ اخذ حداکثر نمره دفاع را در کمترین زمان ممکن تضمین می کنیم

سوابق مجتمع درگاه دانش

مجتمع درگاه دانش در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترا، با ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این است که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام دهند.

تعداد پایان نامه هایی که با مشاوره مجتمع تحصیلات تکمیلی به مرحله دفاع رسیده اند

0نسخه
تعداد پروپوزال های کارشناسی ارشد
0جلد
تعداد پایان نامه های کارشناسی ارشد
0نسخه
تعداد پروپوزالهای مقطع دکترا
0مجلد
تعداد رساله های مقطع دکترا

چالشی به نام همانندجویی و راهکارهای عبور از آن

یکی از چالشهایی که همواره متوجه پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری است، مساله همانندی و درصد تشابه کار ارائه شده با پایان نامه های سایرین است که در بسیاری مواقع میتواند موانعی را برای دفاع دانشجو همراه داشته باشد. همانطور که حتما شنیده اید، استفاده از سامانه همانندجویی و تعیین درصد تشابه پایان نامه ها یکی از اقدامات رایج و ضروری پیش از دفاع است. همانندجو یکی از سامانه های ایرانداک است که دانشجویان بعد از نگارش و تکمیل پایان نامه موظف هستند فایل کامل آنرا در این سامانه که متعلق به وزارت علوم است بارگزاری کرده و میزان تشابه پایان نامه شان را با بایگانی این سامانه استعلام بگیرند. در اغلب دانشگاههای معتبر کشور تا 30درصد تشابه مورد پذیرش است (علت آنرا در یک مقاله دیگر توضیح خواهیم داد) ولی بیشتر از آن مورد قبول شورای پژوهشی دانگاه واقع نمی شود و دانشجو موظف خواهد بود تا محتوای پایان نامه اش را بازبینی نماید. توجه داشته باشید؛ در صورتی که از ابتدا کار بصورت اصولی نوشته نشود، تایید گرفتن پایان نامه از سامانه همانندجو کار دشواری نیست. بنابراین به دانشجویان عزیز توصیه می شود چنانچه شخصا نسبت به نگارش پایان نامه شان اقدام کرده اند، از کپی برداری از پایان‌نامه های مشابه جدا اجتناب کنند و این محدودیتها را مد نظر داشته باشند.

لازم به ذکر است که در مجتمع درگاه دانش، مساله همانندجویی از ابتدا مورد توجه محققین با تجربه موسسه است و با رعایت اصول قانونی نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد؛ به ندرت با  میزان تشابه بیشتر از حد استاندارد مواجه می شویم.

پیوندها: