انجام تضمینی پایان نامه

انجام فصل چهارم پایان نامه 

گروه تخصصی آموزش و پشتیبانی از پایان نامه های مقطع ارشد و دکترای پشتیبانی کامل با ارائه راهکارهای آموزشی


آموزش انجام صفر تا صد پروپوزال و پایان نامه با حضور و دسترسی 24 ساعتی و تضمین اخذ حداکثر نمره دفاع

[هم اکنون کارشناسان شیفت مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند      0910150223909103434482]

فرم سفارش مشاوره فصل چهارم پایان نامه 

انجام فصل چهارم پایان نامه

شاید بتوان گفت فصل چهارم پایان نامه اصلی ترین و مهمترین بخش پایان نامه است و در واقع اساس و شاکله یک پایان نامه را چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه مقطع دکترا؛ انجام فصل چهارم پایان نامه تشکیل داده است. این فصل متشکل از یافته های تحقیق و تجزیه و تحلیل داده ها است و اگر کمترین خطایی در این بخش وجود داشته باشد؛ کیفیت کل پایان نامه زیر سوال است! چنانچه در انجام فصل چهارم پایان نامه تان دچار چالش هستید می توانید از راهنمای، پشتیبانی کامل و خدمات آموزشی کارشناسان مجتع درگاه دانش بهره مند شوید. وقت شما ارزشمند است پس مطمئن شوید که با افراد متخصص کار می کنید تا زمان را به نفع شما مدیریت کنند.

انجام تضمینی پایان نامه

هر دانشجوی عزیزی با هر بودجه، سطح دانش و فرصتی که در اختیار دارد می تواند از یکی از پلن های کارگروه بهره مند گردد. ما برای دانشجویانی که بودجه محدودتری دارند پلنهای متفاوت اقتصادی در نظر داریم.

موسسه پایان نامه نویسی مدیریت دولتی

محتوای فصل چهارم پایان‌نامه

در قدم نخست مقدمه‌ای نوشته شود و یک نمای کلی از پروژه تحقیقاتی ارائه شود و هدف و سازمان‌دهی فصل توضیح داده شود. بخش بعدی مربوط به یافته‌های توصیفی است که شامل داده‌های مرتبط با جنسیت، سن، تحصیلات و … نمونه‌ها است.
در قدم بعد به آزمون فرضیه‌ها با استفاده از روش مورد نظر پرداخته خواهد شد. این قلب این فصل است، ارائه یافته‌ها باید بسیار مختصر و واضح باشد. در اینجا از نتایج آماری استفاده می‌شود و در جداولی ارائه می‌شود. در آخر فرضیه‌های آزمون شده مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. با توجه به نتایج به دست آمده فرضیه‌ها تائید یا رد می‌شوند.

نحوه نوشتن فصل چهارم پایان‌نامه

جداول، نمودارها، نمودارها و شکل‌ها باید تفسیر شوند.
اطمینان حاصل شود که هر شکل و جدول و نمودار به وضوح و دقیق عنوان‌بندی شوند تا خوانندگان بتوانند به راحتی آن‌ها را شناسایی و درک کنند.
هرگز جدول، نمودار یا شکلی که قصد توضیح آن وجود ندارد ارائه نشود.
در مورد نتایج به دست آمده از قضاوت پرهیز شود.
ارائه باید با چارچوب نظری زیربنایی سازگار باشد.
باید به صورت ساده نوشته شود.
ذکر منابع ضروری نیست.
فصل چهارم باید با هدف مطالعه، سؤالات تحقیق، چرایی اهمیت مطالعه، نحوه ارتباط آن با نظریه‌های اساسی، بررسی ادبیات و بازتاب چارچوب مفهومی همسو باشد. فصل چهارم نقطه اوج مطالعه دانشجو است و بیانگر بهترین تفکر و نحوه پاسخگویی محقق به سؤال تحقیقی است که در فصل اول پروژه تحقیقاتی فرموله و بیان کرده است.

برای کسب راهنمایی و خدمات پژوهشی در انجام فصل چهارم پایان نامه می توانید با کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید.

نمونه فصل چهارم پایان‌نامه 

نمونه زیر سرتیترهای فصل چهارم یکی از پایان ننامه های ارائه شده در دانشگاه آزاد واحد مرودشت است.

فصل چهارم
مقدمه
آمار توصیفی متغیرهاي تحقیق
ماتریس همبستگی متغیرهای تحقیق
تجزیه‌وتحلیل داده‌ها
آزمون فرضیه اول
آزمون فرضیه دوم
آزمون فرضیه سوم
آزمون فرضیه چهارم
آزمون فرضیه پنجم
آزمون فرضیه ششم
آزمون فرضیه هفتم
خلاصه فصل

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است اینکه انجام فصل چهارم پایان نامه ها ممکن است کاملا با هم متفاوت باشد و فصل چهارم هر پایان نامه بر حسب موضوع اقتضای خود را دارد و ممکن است نمونه فوق اصلا با پایان نامه شما همخوانی نداشته باشد. این مطلب فقط جهت آشنایی شما عزیزان ارائه شده است.
نکته دیگر اینکه انجام صفر تا صد پایان نامه بعنوان یک طرح پژوهشی واحد و یکپارچه تلقی میگردد و فصول پایان نامه باید از یک انسجام و اتحاد پیروی کنند بنابراین برای نگارش
ر بخش از پایان نامه باید بخشهای دیگر نیز مورد توجه قرار بگیرد.

مشاوره پایان نامه مدیریت دولتی

اهمیت فصل چهارم پایان‌نامه

فصل چهارم از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که بدن اصلی تحقیق است. در این فصل محقق تمام یافته‌های که در طول چند ماه در مورد ان تحقیق کرده است را بیان می‌کند. در این فصل تمام سؤالاتی که در تحقیق بیان شدند جواب داده خواهند شد و فرضیات مورد تحلیل قرار می‌گیرند.

تضمین خدمات 

دوستان عزیز، ما معتقدیم که هیچ تضمینی بالاتر از تعهد و وجدان کاری نیست و در این مجموعه هیچ چیزی بالاتر از اعتماد ارزشمند دانشجویان نیست و در قبال این حسن اعتماد ما هم بهترین خدمات آموزشی و پژوهشی را ارائه خواهیم کرد.
در آغاز ما برایتان برنامه ریزی کرده و اولویتهایتان را تعیین میکنیم سپس مسئولیت آموزش انجام پایان نامه شما به یک استاد پژوهشگر با تجربه و دلسوز مدیریت دولتی محول میگردد و دیگر هیچ دغدغه ای برای دفاع از پایان نامه تان باقی نخواهد ماند. توجه داشته باشید که هیچ تایم دیگری جز همین حالا؛ برای تصمیم گیری و شروع مراحل پایان نامه تان مناسب ترین وقت نیست پس چرا منتظرید؟!

ما با تعیین یک هزینه متعارف و مناسب؛ اخذ حداکثر نمره دفاع را در کمترین زمان ممکن تضمین می کنیم

سوابق کارگروه مدیریت دولتی

مجتمع درگاه دانش در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترای مدیریت دولتی، با ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این است که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام دهند.

تعداد پایان نامه هایی که با مشاوره مجتمع تحصیلات تکمیلی به مرحله دفاع رسیده اند

0نسخه
تعداد پروپوزال های کارشناسی ارشد
0جلد
تعداد پایان نامه های کارشناسی ارشد
0نسخه
تعداد پروپوزالهای مقطع دکترا
0مجلد
تعداد رساله های مقطع دکترا

یک نکته مهم در خصوص انجام پایان نامه:

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در تسریع موفقیت پایان نامه، هماهنگ بودن با نقطه نظرات اصلاحی استاد راهنما  و مشاور است. همانطور که میدانید نگارش پایان نامه صرف نظر از جنبه  های علمی آن؛ کاری سلیقه ای هم هست. این اختلاف سلائق و دیدگاهها گاها موجب می شود استاد راهنما در خصوص کار شما نظرات اصلاحی داشته باشد و بخشهایی از کار مورد پسند ایشان واقع نشود. در چنین مواقعی، بجای پافشاری بر موضع خودمان بهتر است با نهایت صبوری تمام نقطه نظرات استاد راهنما را در پایان نامه اعمال کنیم.

مسابقه جایزه دار:

پیوندها:

استخدام فوق لیسانس حقوق
ویلا در شمال برای فروش
باطری ماشین ارزان
قیمت برنج شمال