انجام تضمینی پایان نامه

انجام فصل پنجم پایان نامه 

گروه تخصصی آموزش و پشتیبانی از پایان نامه های مقطع ارشد و دکترای پشتیبانی کامل با ارائه راهکارهای آموزشی


آموزش انجام صفر تا صد پروپوزال و پایان نامه با حضور و دسترسی 24 ساعتی و تضمین اخذ حداکثر نمره دفاع

[هم اکنون کارشناسان شیفت مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند      0910150223909103434482]

فرم سفارش مشاوره فصل پنجم پایان نامه 

انجام فصل پنجم پایان نامه

فصل پنجم پایان نامه شامل نتیجه گیری؛ پیشنهادات و ارائه راهکارهای علمی است. برای انجام فصل پنجم پایان نامه باید دقت بیشتری قائل شد چرا که اغلب مخاطبین و محققین، پیش از مطالعه کل پایان نامه ابتدا نگاهی هرچند گذرا به این فصل می اندازند و تمام یافته‌های دانشجو مورد ارزیابی واقع می‌شود و نتیجه کاملی که به دست آمده است مورد نقد و بررسی قرار می گیرد و همچنین نتایج به دست آمده در پشایان نامه با نتایج به دست آمده سایر تحقیقها مورد ارزیابی و مقایسه واقع می‌شود

انجام تضمینی پایان نامه

هر دانشجوی عزیزی با هر بودجه، سطح دانش و فرصتی که در اختیار دارد می تواند از یکی از پلن های کارگروه بهره مند گردد. ما برای دانشجویانی که بودجه محدودتری دارند پلنهای متفاوت اقتصادی در نظر داریم.

موسسه پایان نامه نویسی مدیریت دولتی

محتوای فصل پنجم پایان‌نامه

در قدم اول مقدمه‌ای از کارهای که در این فصل انجام خواهد شود نوشته می‌شود. بخش بعدی شامل نتیجه‌گیری است و تمام یافته‌های محقق مورد ارزیابی واقع می‌شوند و یک نتیجه کامل ارائه خواهد شد و همچنین نتایج به دست آمده در تحقیق با نتایج به دست آمده تحقیق سایر محقق‌ها مورد ارزیابی واقع می‌شود. در بخش آخر راهکارها و پیشنهادات هم برای تحقیقات آینده و هم به صورت کاربردی ارائه خواهد شد و همچنین محدودیت‌های که در طول تحقق با آن‌ها روبه رو شده است بیان خواهند شد.
چنانچه در انجام فصل پنجم پایان نامه تان دچار مشکل هستید؛ می توانید با اساتید ممتاز مجتمع درگاه دانش مشورت کنید

قیمت انجام پایان نامه مدیریت مالی

نحوه نوشتن فصل پنجم پایان‌نامه

در این فصل برای نوشتن نتیجه‌گیری باید این مسئله را در نظر گرفت که در رابطه با نوشته‌ نتیجه اولاً از قضاوت و دخیل کردن نظر شخصی دوری شود و نتایج تنها باید بر اساس واقعیت به دست آمده از یافته‌ها نوشته شود. همچنین برای نوشتن نتیجه باید به این نکته اشاره کرد که نتایج به صورت خلاصه و مفید باشد و از نوشتن نتایج اضافی و بی‌ربط پرهیز شود. نتایج به دست آمده با نتایج سایر محقق‌ها مقایسه شود و نتایج همسو و مخالف به صورت مختصر توضیح داده شوند. نتایج به گونه‌ای نوشته شود اگر کسی فقط بخش نتیجه را خواند، متوجه شود که محقق چه چیزی پیدا کرده است و چرا اهمیت دارد. محقق باید به طور واضح بدون بیان مجدد نتایج خود، برای خواننده توضیح دهید که نتیجه تحقیق ان چه شده است.

برای کسب راهنمایی و خدمات پژوهشی در انجام صفر تا صد پایان نامه یا انجام فصل پنجم پایان نامه می توانید با کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید.

نمونه فصل پنجم پایان‌نامه

نمونه زیر فصل پنجم یکی از پایان‌نامه های ارائه شده در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی می‌باشد.

فصل پنجم: نتیجه‌گیری
مقدمه
خلاصه و نتیجه‌گیری
نتایج حاصل از آزمون فرضیه اول تحقیق و فرضیه‌هاي فرعی آن
نتایج حاصل از آزمون فرضیه دوم تحقیق و فرضیه‌هاي فرعی آن
بررسی تطبیقی یافته‌هاي تحقیق
پیشنهادهای تحقیق
پیشنهادهایی برخاسته از نتایج تحقیق
پیشنهادهایی براي تحقیقات آتی

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است اینکه انجام فصل پنجم پایان نامه، بر اساس سایر فصول پایان نامه نوشته می شود و به موضوع و اقتضای خود پایان نامه بستگی دارد و ممکن است نمونه فوق اصلا با پایان نامه شما همخوانی نداشته باشد. این مطلب فقط جهت آشنایی شما عزیزان ارائه شده است.

نکته دیگر اینکه انجام صفر تا صد پایان نامه بعنوان یک طرح پژوهشی واحد و یکپارچه تلقی میگردد و فصول پایان نامه باید از یک انسجام و اتحاد پیروی کنند بنابراین برای نگارش هر بخش از پایان نامه باید بخشهای دیگر نیز مورد توجه قرار بگیرد.

اطلاع از هزینه انجام پایان نامه حسابداری

مشاوره پایان نامه مدیریت دولتی

اهمیت فصل پنجم پایان‌نامه

اهمیت فصل 5 به این دلیل است که در این فصل یافته‌های تحلیل مورد تجزیه‌وتحلیل واقع می‌شوند و نتایج به دست آمده ارائه می‌شوند. محقق در این بخش نتایج خود را که در طول چند ماه برای آن تلاش کرده است می‌بیند. از سوی دیگر در این بخش راهکارهای ارائه خواهد شد که از اهمیت فراوانی برخوردار هستند.

تضمین خدمات 

دوستان عزیز، ما در موسسه درگاه دانش معتقدیم که هیچ تضمینی بالاتر از تعهد و وجدان کاری نیست و در این مجموعه هیچ چیزی بالاتر از اعتماد ارزشمند دانشجویان نیست و در قبال این حسن اعتماد ما هم بهترین خدمات آموزشی و پژوهشی را ارائه خواهیم کرد.
در آغاز ما برایتان برنامه ریزی کرده و اولویتهایتان را تعیین میکنیم سپس مسئولیت آموزش انجام پایان نامه شما به یک استاد پژوهشگر با تجربه و دلسوز مدیریت دولتی محول میگردد و دیگر هیچ دغدغه ای برای دفاع از پایان نامه تان باقی نخواهد ماند. توجه داشته باشید که هیچ تایم دیگری جز همین حالا؛ برای تصمیم گیری و شروع مراحل پایان نامه تان مناسب ترین وقت نیست پس چرا منتظرید؟!

ما با تعیین یک هزینه متعارف و مناسب؛ اخذ حداکثر نمره دفاع را در کمترین زمان ممکن تضمین می کنیم

آشنایی با خدمات صفر تا صد پایان نامه مدیریت بازرگانی

سوابق کارگروه مدیریت دولتی

مجتمع درگاه دانش در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترای مدیریت دولتی، با ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این است که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام دهند.

تعداد پایان نامه هایی که با مشاوره مجتمع تحصیلات تکمیلی به مرحله دفاع رسیده اند

0نسخه
تعداد پروپوزال های کارشناسی ارشد
0جلد
تعداد پایان نامه های کارشناسی ارشد
0نسخه
تعداد پروپوزالهای مقطع دکترا
0مجلد
تعداد رساله های مقطع دکترا

پیوندها:

استخدام فوق لیسانس حقوق
ویلا در شمال برای فروش
باطری ماشین ارزان
قیمت برنج شمال