انجام پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پایان نامه اقتصاد | ارائه راهکارهای آموزشی

گروه تخصصی آموزش و پشتیبانی از پایان نامه های مقطع ارشد و دکترای اقتصاد


آموزش انجام صفر تا صد پروپوزال و پایان نامه اقتصاد  با حضور و دسترسی 24 ساعتی و تضمین اخذ حداکثر نمره دفاع

[هم اکنون کارشناسان شیفت مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند      0910150223909103434482]

فرم سفارش مشاوره پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد یکی از مهمترین و حساسترین وظایف دانشجویان این رشته در طول تحصیل است که شامل مراحل انتخاب موضوع؛ جمع آوری اطلاعات ناب پیرامون موضوع و تجزیه و تحلیل آنها با نرم افزارهای تخصصی است؛ در انجام پایان نامه اقتصاد علاوه بر داشتن قدرت تحلیلی لازم برای آنالیز یافته های تحقیق بایستی به منابع معتبر و غنی این رشته و شیوه صحیح استفاده از منابع آشنایی داشته باشیم و همچنین تسلط به نرم افزارهای آماری نیز ضروری است بنابراین اگر در نگارش پایان نامه تان دچار مشکل هستید بهتر است از خدمات تخصصی موسسه درگاه دانش بهره مند شوید.

انجام پایان نامه اقتصاد

هر دانشجوی اقتصاد با هر بودجه، سطح دانش و فرصتی که در اختیار دارد می تواند از یکی از پلن های کارگروه بهره مند گردد. ما برای دانشجویانی که بودجه محدودتری دارند پلنهای متفاوت اقتصادی در نظر داریم.

انتخاب موضوع پایان نامه اقتصاد

راهنمای انجام پایان نامه اقتصاد

برای شروع انجام پایان نامه اقتصاد؛ ابتدا باید موضوع مناسبی را انتخاب کرده و به تایید استاد راهنما برسانیم. انتخاب موضوع برای پایان نامه اقتصاد کمی با رشته های دیگر متفاوت است و باید حساسیت ویژه ای در خصوص امکان و دسترسی به داده های آماری داشته باشیم. پروپوزال اقتصاد هم باید با دقت و وسواس تکمیل شود و از منابع معتبر و به روز جهت بخشهای مبانی نظری، پیشینه، روش تحقیق و … استفاده گردد. پس از تصویب پروپوزال؛ مجاز خواهید بود که روی فصلهای پایان نامه اقدام کنید.
فرایند انجام پایان نامه اقتصاد در عین حال که از برخی جهات با رشته های دیگر تشابه دارد لیکن تفاوتهای غیر قابل انکاری مثلا با انجام پایان نامه مدیریت یا سایر رشته های علوم انسانی دارد و گاها مستلزم دقت نظر بیشتر و بکاربردن مهارت و تجربه کافی است. دانشجویان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات کامل تر در خصوص خدمات این مجموعه با کارشناسان شیفت تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم ابتدای صفحه؛ منتظر تماس کارشناسان باشید.

مراحل انجام پایان نامه اقتصاد

انجام پایان نامه اقتصاد اگر بصورت علمی و تخصصی صورت پذیرد می تواند حتی در سطوح فرا دانشگاهی مطرح شده و گزیده ای از آن بعنوان مقاله ای ارزشمند در نشریات داخلی یا خارجی  معتبر مانند الزویر به چاپ برسد. همانطور که قبلا هم اشاره شد اولین قدم برای آغاز نگارش پایان نامه اقتصاد؛ انتخاب موضوعی مناسب و به روز است که شرایط و حساسیتهای انتخاب موضوع پایان نامه اقتصاد در امتداد این صفحه تشریح خواهد شد. پس از اینکه موضوع از هر حیث مورد تایید واقع شد؛ وارد مرحله پروپوزال خواهیم شد که در آن به جزئیات بیشتری پیرامون موضوع و نوع تحقیق پیش رو می پردازیم، پروپوزال اقتصاد نیز باید به تصویب شورای پژوهشی برسد تا دانشجو اجازه شروع فصلهای پایان نامه اش را داشته باشد.
انجام پایان نامه اقتصاد همچون سایر رشته های دانشگاهی عموما در پنج فصل تدوین میگردد. که استفاده از معتبرترین منابع بین المللی و معتبر، اتکاء به روشهای تخصصی تجزیه و تحلیل داده ها؛ تهیه داده های آماری دقیق و معتبر، رعایت دقیق شیوه های رفرنس دهی، تجزیه و تحلیل دقیق داده ها و حتی رعایت اصول نگارشی و… بسیار حائز اهمیت است.
اگر فکر می کنید در انجام پایان نامه اقتصاد نیاز به کمک  دارید «مجتمع درگاه دانش»  مرکزی جهت پشتیبانی از پایان نامه های اقتصاد است و با افتخار همراه شما خواهیم بود.

بیشتر بخوانید: انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

نکاتی در خصوص انتخاب موضوع پایان نامه

بدون تردید انتخاب موضوع پایان نامه اولین قدم شما برای ورود به چالش پایان نامه است و این گام مهم در رشته اقتصاد بایستی بسیار هوشمندانه و  علمی برداشته شود. هرچقدر هم در این رشته دارای مطالعات وسیعی بوده باشید؛ بازهم انتخاب موضوع پایان نامه مستلزم یک وسواس و دقت کافی و حلاجی ایده های ناب و جدید است. همانطور که مکررا تاکید شده است؛ یکی از حساسیتهای انتخاب موضوع پایان نامه اقتصاد؛ دسترسی به داده های اقتصادی مرتبط با موضوع است تا بتوان با تجزیه و تحلیل این داده ها به یافته های تحقیق دست یافت. برای کسب آگاهی بیشتر در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه اقتصاد؛ میتوانید با کارشناسان درگاه دانش تماس حاصل فرمایید خدمات مشاوره رایگان است و تا رفع ابهامات شما ادامه خواهد داشت

انجام پروپوزال اقتصاد

انجام پروپوزال اقتصاد؛ معیارهایی دارد که پیش از شروع باید نسبت به آنها آگاهی و توجه کامل داشت. بعنوان مثال در انجام پروپوزال اقتصاد باید از منابع غنی و معتبر استفاده شود و رفرنس آن هم به درستی قید شود، معتبر و جدید بودن منابع در نگارش پروپوزال و پایان نامه اقتصاد بسیار اهمیت دارد و طبق نظر ضوابط دانشگاههای کشور؛ تاریخ نشر منابعی غالبا باید کمتر از سه یا چهارسال باشد (مگر در موارد استثنائی) همچنین همانطور که گفته شد در انجام پروپوزال اقتصاد باید به ضوابط رفرنس دهی و ذکر منبع توجه ویژه ای داشت چراکه ساده انگاری این مساله اعتبار پروپوزال شما را مخدوش می کند.
مساله دیگری که در نوشتن پروپوزال اقتصاد بایستی مورد توجه قرار گیرد؛ پیشگیری از تشابه نامتعارف با پروپوزالهای دیگران است این مساله در سالهای اخیر بسیار مورد توجه دانشگاهها قرار گرفته است چنانچه درصد تشابه شما با نمونه های دیگران بیش از 30 درصد محاسبه شود؛ باید اصلاحاتی را در محتوای پروپوزال انجام دهید و این مقدار کاهش یافته و به حد استاندارد برسد.
اما آنچه که از تمام موارد فوق مهمتر است سطح علمی و کیفیت مطلوب پروپوزال می باشد بطوریکه اگر انجام پروپوزال با کیفیت بالایی صورت نگیرد بدون تردید در شورای پژوهشی حائز شرایط تصویب نخواهد بود. دانشجویان عزیز رشته اقتصاد جهت راهنمایی بیشتر و تبادل نظر پیرامون انجام پروپوزال می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت آشنایی با ضوابط انجام پروپوزال مطالعه صفحه مزبور توصیه می شود.

برای آشنایی با مراحل انجام پایان نامه مدیریت مالی؛ مقاله مزبور را مطالعه نمایید.

مشاوره پایان نامه اقتصاد

بهترین موسسه مشاوره پایان نامه اقتصاد

برای معرفی معتبرترین موسسه مشاوره پایان نامه اقتصاد؛ ابتدا باید معیارهای اصلی برای چنین موسسه ای را بررسی کنیم؟ یک موسسه معتبر در زمینه آموزش  انجام پایان نامه اقتصاد ابتدا بایستی در درجه اول از کادر تخصصی ویژه ای در این زمینه برخوردار بوده و از مشاورین ممتاز و با تجربه ای بهره مند باشد؛ ثانیا این مشاورین باید هموارد در دسترس دانشجویان باشند تا در مواقع ضروری بتوانند آموزشهای لازم را به عزیزان دانشجو ارائه کنند یعنی در کنار تخصص؛ تعهد هم وجود داشته باشد. از طرف دیگر زمانبندی پروژه باید کاملا دقیق باشد تا وقفه های بی دلیل منجر به تاخیر در انجام پایان نامه نشود به عبارت دیگر موسسه باید دارای مدیریت و پشتیبانی قوی باشد.
چاشنی تمام این موارد؛ مسئولیت پذیری موسسه و محققین آن است که این مساله سبب می شود استرسهای ناشی از کار به حداقل رسیده و پایان نامه با کیفیت مطلوبی به سرانجام برسد.
به اعتقاد بسیاری از دانشجویان رشته اقتصاد که از خدمات مجتمع درگاه دانش استفاده کرده اند؛ این مجموعه رتبه یک ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی را داراست.

تضمین خدمات موسسه درگاه دانش

دوستان عزیز، ما معتقدیم که هیچ تضمینی بالاتر از تعهد و وجدان کاری نیست و در این مجموعه هیچ چیزی بالاتر از اعتماد ارزشمند دانشجویان نیست و در قبال این حسن اعتماد ما هم بهترین خدمات آموزشی و پژوهشی را ارائه خواهیم کرد.
در آغاز ما برایتان برنامه ریزی کرده و اولویتهایتان را تعیین میکنیم سپس مسئولیت آموزش انجام پایان نامه شما به یک استاد پژوهشگر با تجربه و دلسوز اقتصاد محول میگردد و دیگر هیچ دغدغه ای برای دفاع از پایان نامه تان باقی نخواهد ماند. توجه داشته باشید که هیچ تایم دیگری جز همین حالا؛ برای تصمیم گیری و شروع مراحل پایان نامه تان مناسب ترین وقت نیست پس چرا منتظرید؟!

ما با تعیین یک هزینه متعارف و مناسب؛ اخذ حداکثر نمره دفاع را در کمترین زمان ممکن تضمین می کنیم

نگاهی به کارگروه انجام پایان نامه حسابداری

هزینه خدمات در این حوزه

پر واضح است که عوامل متعددی در براورد هزینه انجام پایان نامه اقتصاد تاثیر گذار است که مهمترین آن موضوعش پایان نامه، روشهای تجزیه و تحلیل، میزان دسترسی به منابع، میزان دسترسی به داده های آماری و همچنین سطح علمی پایان نامه مورد نظر است. در موسسه درگاه دانش تمام عوامل تاثیر گذار بصورت موشکافانه مورد بررسی قرار می گیرد و مناسب ترین قیمت برای خدمات تعیین می گردد. در این مرکز بدلیل آنکه یک کارگروه ویژه بصورت تخصصی در زمینه انجام پایان نامه اقتصاد فعالیت می کند، همواره نابترین خدمات با هزینه ای کنترل شده ارائه می گردد بطوریکه در هیچ موسسه دیگری این سطح از مهارت و تجربه با هزینه ای مناسب در دسترس نخواهد بود. جهت آگاهی بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه ارتباط بگیرید.

سوابق کارگروه اقتصاد

مجتمع درگاه دانش در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترای اقتصاد، با ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این است که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام دهند.

تعداد پایان نامه هایی که با مشاوره مجتمع تحصیلات تکمیلی به مرحله دفاع رسیده اند

0نسخه
تعداد پروپوزال های کارشناسی ارشد
0جلد
تعداد پایان نامه های ارشد
0نسخه
تعداد پروپوزالهای مقطع دکترا
0مجلد
تعداد رساله های مقطع دکترا

اصلاح پایان نامه

در بسیاری مواقع؛ دانشجویان عزیز رشته اقتصاد خودشان شخصا اقدام به نوشتن پایان نامه می کنند و در این رابطه ممکن است پیشرفتهایی هم حاصل شود شکه از نظر موسسه بسیار هم ستودنی است لیکن اغلب تامین نظر استاد راهنما دشوار است و از طرف استاد راهنما اصلاحاتی مطرح می شود که خارج از توان فنی یا تجربه دانشجوی عزیز ماست. در چنین مواقعی وجود یک تیم مجرب و دلسوز می تواند باعث حل مشکلات احتمالی شده و با تقویت و اصلاح پایان نامه؛ رضایت استاد راهنما جلب شود. همچنین ممکن است بخشی از پایان نامه را با موفقیت انجام داده باشید اما بدلیل بروز برخی مشکلات فرصت تکمیل یا ادامه کار را نداشته باشید در چنین مواقعی نیز می توانید روی محققین ممتاز این مجموعه حساب کنید.

برای تجزیه و تحلیل داده های پایان نامه اقتصاد از چه نرم افزارهایی استفاده می شود

در مجتمع درگاه دانش برای فصل تجزیه و تحلیل داده های آماری رشته اقتصاد امکان استفاده از تمامی نرم افزارهای تخصصی این رشته وجود دارد در ادامه به برخی از این نرم افزارها اشاره می شود:

نرم افزار  EVIEWS
نرم افزار STATA
نرم افزار   Microfit
نرم افزار  SPSS
نرم افزار تخصصی R

نرم افزار  Oxmetrics
نرم افزار Winrats
نرم افزار  SHAZAM
نرم افزار  MATLAB
نرم افزار تخصصی sas

نرم افزار S-plus
نرم افزار Nlogit
نرم افزار LINOG
نرم افزار LISREL
نرم افزار DEAP

نرم افزار Frontier
نرم افزار GAMS
نرم افزار Gauss
نرم افزار MPLUS
نرم افزار Jmulti

نرم افزار Limdep
برنامه XLSTAT
برنامه Kutools for Excel
نرم افزار Dynare
نرم افزار Crystal Ball
نرم افزار COMFAR

همانطور که مشاهده می کنید بسیاری از این نرم افزارها بین رشته های دیگر هم کاربرد دارد و صرفا نرم افزار تخصصی رشته اقتصاد نیست. با توجه به دامنه وسیع فعالیت این کارگروه؛ تسلط به تمامی نرم افزارهای مشترک و تخصصی این رشته وجود دارد. اساسا در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد؛ آشنایی با نرم افزارهای تخصصی بسیار حائز اهمیت است و توصیه می شود تمام دانشجویان عزیز حداقل به نرم افزارهای ویژه رشته خودشان تسلط کامل داشته باشند.

پیوندها:

[دانلود یافت نشد]