پایان نامه حسابداری

کارگروه تخصصی مشاوره جهت انجام پایان نامه حسابداری

گروه تخصصی آموزش و پشتیبانی از پایان نامه های مقطع ارشد و دکترای حسابداری


آموزش انجام صفر تا صد پروپوزال و پایان نامه حسابداری با حضور و دسترسی 24 ساعتی و تضمین اخذ حداکثر نمره دفاع

کارگروه تخصصی حسابداری با بهره مندی از تجربه برجسته ترین پژوهشگران سطح کشور آمادگی دارد در زمینه مشاوره آموزشی پایان نامه های حسابداری (در هر مرحله ای که باشد)، همراه و در کناب دانشجویان عزیز این رشته باشد.
اگر هنوز اقدامی جهت نگارش پایان نامه تان انجام نداده اید و یا اینکه شروع کرده اید اما مسیر نادرستی رو طی کرده و نتایج نامطلوبی از آن حاصل کردید؛ از شما دعوت می کنیم شروع یا ادامه روند پایان نامه تان را در هر مرحله ای که هست (حتی اگر زمان رو از دست دادید و وقت زیادی ندارید) به کارشناسان متخصص و کارآمد “مجتمع تحصیلات تکمیلی” بسپارید. محققین و اساتید ما با توسل به ظرفیتهای ویژه خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.

پروپوزال حسابداری

هر دانشجوی عزیزی با هر بودجه ای می تواند از یکی از پلن های کارگروه بهره مند گردد. ما برای دانشجویانی که بودجه محدودتری دارند (و حاضرند بخشی از اقدامات لازم جهت نگارش پایان نامه شان را خودشان برعهده بگیرند) پلنهای متفاوت اقتصادی در نظر داریم.

قیمت مشاوره آموزشی پروپوزال و پایان نامه حسابداری

رشته حسابداری یکی از مهمترین گرایشهای مالی است که دامنه موضوعات بسیار گسترده و حساسی دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه انجام پایان نامه حسابداری بستگی زیادی به موضوع انتخابی، روش تحقیق، منابع موجود، دیتای قابل استفاده و… دارد اما به اعتقاد ما؛ چیزی که حائز اهمیت است اینکه سعی شود نتیجه و خروجی کار بسیار ارزشمند و گرانبهاتر از هزینه ای باشد که دانشجویان عزیز پرداخت می کنند کما اینکه افتخار ما در طی این سالها همواره این بوده است که اغلب دانشجویان عزیزحسابداری که از خدمات مشاوره و آموزشی این بخش استفاده کرده اند اذعان دارند ارزش خدمات، بسیار فراتر از هزینه ای بوده که در خلال انجام پروژه شان پرداخت کرده اند.
لازم به ذکر است دانشجویانی که در آغاز راه هستند؛ می توانند کارشان را از فاز صفر (مرحله انتخاب موضوع و مقاله بیس) به این مجتمع محول کنند تا از ابتدا  کار بصورت اصولی و دقیق پیش برود.

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت مالی

بهترین موسسه مشاوره پایان نامه حسابداری

اگر تصمیم جدی گرفته اید که پایان نامه تان را شروع کرده و مراحل مختلف آن را دنبال کنید بدون شک ممکن است با موانع و چالشهای غیر قابل پیش بینی  در این راه مواجه شوید که تنها راه گذر از آنها، اولا داشتن انگیزه کافی و ثانیا استفاده از آموزش مشاورین با تجربه و کار آزموده است.
مجتمع تحصیلات تکمیلی یکی از معتبرترین مراکز آموزشی-پژوهشی است که با ارائه راهکارهای بی نظیر؛ از انتخاب موضوع تا انجام صفر تا صد پایان نامه حسابداری، راهنمای شماست.

اصلاح و تکمیل پایان نامه حسابداری

اصلاح و تکمیل پایان نامه های ناقص حسابداری، امری بسیار دقیق و حساس است که در مجتمع پژوهشی تحصیلات تکمیلی با نهایت دقت و وسواس انجام می شود. درواقع پایان نامه شما عزیزان در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد و با بالاترن سطح کیفیت تقدیم شما خواهد شد.
لیکن جهت قیمت گذاری این خدمات بایستی ابتدا نقایص فایل شما به همراه نظرات اصلاحی اساتید محترم راهنما (در صورت وجود) مورد مطالعه و بررسی دقیق قرار بگیرد. بنابراین اگر از نظر استاد محترم راهنما؛ پایان نامه شما ناقص انجام شده یا نظرات اصلاحی خاصی را مطرح کرده اند، اجازه بدهید جوانب مختلف کار بررسی شود و اظهار نظر در مورد قیمت و زمان تحویل آن؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود. اطمینان داشته باشید که قیمت گذاری مجتمع تحصیلات تکمیلی در خصوص پایان نامه های ناقص حسابداری کاملا منطقی و منصفانه خواهد بود.

انتخاب موضوع برای پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

تعیین عنوان برای پایان نامه حسابداری، از حساسترین مراحل مقدماتی برای شروع کار پایان نامه است. در واقع یکی از مهم‌ترین عوامل شکست یا موفقیت دانشجویان رشته حسابداری در نگارش و انجام پایان نامه شان؛ بستگی مستقیم به نحوه عملکردشان در انتخاب موضوع دارد. تجربه نشان داده است که برخی از دانشجویان رشته حسابداری، در انتخاب موضوع برای پایان نامه شان اقداماتی انجام می دهند که به هیچ وجه صحیح نیست و ممکن است مشکلات عدیده ای بوجود بیاورد.
توصیه اکید پژوهشگران مجتمع تحصیلات تکمیلی همواره به دانشجویان رشته حسابداری این است که حتی اگر ایده هایی برای انتخاب موضوع پایان نامه تان دارید؛ باز هم حتی المقدور از مشورت اساتید خبره و دلسوز این مجتمع بهره مند شوید.

در انجام پایان نامه حسابداری هر زمان و در هر موقعیتی به کمک احتیاج داشتید؛ ما در کنارتان هستیم

مجتمع تحصیلات تکمیلی، مرکزی است که در بین دانشجویان رشته حسابداری بسیار شناخته شده است و اکثر دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند حداقل یکبار نام این مرکز را از دوستان خود شنیده اند. از مهمترین علل محبوبیت این مجموعه در بین دانشجویان عزیز حسابداری، تعهد، تجربه و دلسوزی پژوهشگران بوده است که اکنون این پتانسیلهای بی نظیر در اختیار شماست.

انتخاب موضوع برای رساله دکترای حسابداری

مقطع دکترای حسابداری، بالاترین مقطع تحصیلات این رشته در سطح کشور است بنابراین دور از انتظار نیست که رساله دکترا باید حائز شرایط بسیار ویژه و مهم باشد. موضوع رساله دکترای حسابداری بایستی بسیار ناب، کابردی، حائز اهمیت ویژه پژوهشی، غیر تکراری و دارای نوآوری خاص باشد.
به زعم ما کسب موفقیت برای دانشجویان مقطع دکترای حسابداری، بدون استفاده از مشاورین با تجربه و صرفا با اتکاء به تواناییها و تجارب محدود خودشان بسیار دشوار است. حتی در انتخاب موضوع رساله دکترا؛ طرح یک ایده‌ی مکمل یا یک نگاه تازه و متفاوت می تواند بسیار موثر باشد. اگر فکر می‌کنید در انتخاب موضوع رساله حسابداری به کمک اساتید با تجربه و دلسوز احتیاج دارید، مطمئن باشید که اشتباه نمی کنید زیرا همانطور که پیشتر گفته شد؛ موفقیت در انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال و رساله دکترای حسابداری بدون استفاده از مشورت اساتید مجرب و کهنه کار؛ اجتناب ناپذیر است.

مراحل انجام پایان نامه حسابداری

در حالت طبیعی؛ مراحل انجام کامل پایان نامه حسابداری با انتخاب موضوع و مقاله بیس شروع میشود. بعد از تایید موضوع توسط اساتید محترم راهنما، نوبت نگارش پروپوزال حسابداری است که باید با دقت کامل نوشته شود.همانطور که پیشتر گفته شد؛ نگارش پروپوزال معمولا بین ده روز تا دو هفته زمان می طلبد و در نگارش آن باید از منابع و مقالات به روز و معتبر استفاده شود. بعد از نگارش پروپوزال، بایستی مراحل تایید را طی کرده و در نهایت به تصویب دانشگاه برسد.
بعد از تصویب پروپوزال؛ فصول پایان نامه از فصل اول تا فصل پنجم به ترتیب نوشته می شود. توجه داشته باشید که ساختار پایان نامه حسابداری هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم در مقطع دکترا؛ از یک چهارچوب استاندارد و تعریف شده ای تبعیت می کند که از اصول و قواعد آن نباید خارج شد. به این ترتیب که فصل اول شامل مقدمه، کلیات و تعاریف اولیه است، فصل دوم شامل ادبیات موضوع، پیشینه تحقیق و مبانی نظری است، فصل سوم به تشریح روش تحقیق، جامعه آماری، پرسشنامه و روشهای تجزیه و تحلیل یافته ها می پردازد. در فصل چهارم هم یافته های تحقیق به تفصیل و بصورت مبسوط توضیح داده می شود و در قالب نمودار، مدل، آنالیز و … ارائه میگردد.
فصل پنجم پایان نامه هم شامل نتیجه گیری کلی و پیشنهادات سازنده است و در خاتمه فهرستی از منابع و مواخذی که در نگارش پایان نامه از آنها کمک گرفته شده است لیست می گردد. در بسیاری از دانشگاهها؛ داده های خام آماری، خروجی نرم افزار و … نیز بایستی در قالب ضمائم و پیوستهای پایان نامه ارائه شود.

صفرتاصد پایان نامه حسابداری

چگونگی انجام صفر تا صد پایان نامه حسابداری

برای دانشجویان عزیز رشته حسابداری که از خدمات مشاوره آموزشی مجتمع تحصیلات تکمیلی بهره مند می شوند، ابتدا موضوعات به روز و جدیدی تهیه می شود. انتخاب موضوع پایان نامه حسابداری بایستی بر مبنای مقالات روز و معتبر بین المللی و با در نظر گرفتن علائق خود دانشجو و همچنین قابلیت انجام آن و دسترسی به دیتای مالی مورد نیاز صورت می گیرد. ما برای پیشنهاد موضوع پایان نامه حسابداری؛ دقت و توجه زیادی را معطوف میکنیم و معمولا موضوعات پیشنهادی در قالب سه موضوع جدید به همراه مقاله بیس مطرح می گردد
بعد از اینکه استاد محترم راهنما یکی از موضوعات پیشنهادی را تایید کرد؛ تدوین پروپوزال شروع می شود. انجام پروپوزال حسابداری از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است چرا که در بخشهای مختلف آن باید شاکله کلی پایان نامه مطرح شود و همچنین باید حاوی نوآوری باشد. جهت آشنایی با مراحل صفر تا صد انجام پایان نامه حسابداری می توانید مقاله مزبور را نیز مطالعه نمایید.

با پشتیبانی های دقیق موسسه درگاه دانش، پروپوزال در دانشگاه تصویب می شود و به شما اجازه داده می شود تا روی فصول پایان نامه تان کار کنید. در این مرحله فصلهای پایان نامه در 5 بخش تدوین و مرحله به مرحله تحویل داده می شود. ممکن است در خلال انجام فصلهای پایان نامه؛ اساتید راهنما یا مشاور، نظرات اصلاحی داشته باشند که امری طبیعی و اجتناب ناپذیر است. کافیست نظرات اصلاحی اساتید عینا به مشاوری موسسه منتقل شود تمام موارد مو به مو در متن و محتوای پایان نامه اعمال شده و نسخه نهایی آماده ارائه خواهد گردد.
در نهایت بعد از نهایی شدن تمام فصول پایان نامه؛ با ارائه آموزشهای لازم و تخصصی دانشجو آماده ارائه پایان نامه در جلسه دفاع می گردد. در خاتمه، نکات کلیدی این مرحله با دانشجو مرور می شود و دانشجو با تسلط و آمادگی بی نظیر راهی جلسه دفاع از پایان نامه خواهد شد. با رعایت تمام موارد؛ ما اخذ حداکثر نمره پایان نامه را تضمین می کنیم

تضمین صددرصدی مشاوره جهت انجام پایان نامه حسابداری

دوستان عزیز، ما معتقدیم که هیچ تضمینی بالاتر از تعهد و وجدان کاری نیست
پس از عقد قرارداد و شروع کار، ما برایتان برنامه ریزی و اولویتهایتان را تعیین میکنیم سپس مسئولیت انجام پایان نامه شما به یک استاد پژوهشگر با تجربه و دلسوز حسابداری محول میگردد و دیگر هیچ دغدغه ای برای دفاع از پایان نامه تان باقی نخواهد ماند. توجه داشته باشید که هیچ تایم دیگری جز همین حالا؛ برای تصمیم گیری و شروع مراحل پایان نامه تان مناسب ترین وقت نیست پس چرا منتظرید؟!

ما با تعیین یک هزینه متعارف و مناسب؛ اخذ حداکثر نمره دفاع را در کمترین زمان ممکن تضمین می کنیم

انجام فوری و تضمینی پروپوزال حسابداری

دوستان عزیز؛ واقعیت این است که اغلب دانشجویان حسابداری تجربه کافی برای نگارش پروپوزال و پایان نامه شان  را ندارند و بایستی از کمک مشاورین با تجربه استفاده کنند توصیه ما به دانشجویان عزیز حسابداری آن است که از تجربه و تخصص اساتید ممتاز مجتمع تحصیلات تکمیلی استفاده کنید.
نگارش پروپوزال حسابداری بدلیل اهمیت و حساسیتی که دارد؛ نیاز به مهارت و تجربه زیادی دارد علی الخصوص اگر زمان را از دست داده اید و فرصت کمی برای ارائه و تصویب پروپوزال دارید؛ بهتر است که زودتر تصمیم درستی اتخاذ کنید.

ما تحویل فوری و بی نقص پروپوزال حسابداری را تضمین می کنیم

چرا برای سفارش پایان نامه حسابداری؛ به موسسه درگاه دانش مراجعه کنیم؟

مجتمع درگاه دانش، یکی از بهترین ها در حوزه مشاوره پایان نامه حسابداری است و در سال های اخیر بیشتر به سمت انجام صفر تا صد پایان نامه به همراه آموزش جزء به جزء تمام مراحل آن رفته و نمونه کارهای بسیار قابل قبولی در این خصوص دارد دارد، و در بخش آموزش و توانمندسازی دانشجویان حسابداری جزو پیشتازان است. از جمله خدمات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

پیشنهاد موضوع پایان نامه حسابداری
مشاوره انجام مراحل پروپوزال حسابداری بصورت کامل
مشاوره انجام تمام فصلهای پایان نامه
آموزش و به روز رسانی دانشجویان جهت دفاع از پایان نامه به همراه نکات کلیدی و مهم جلسه دفاع
پشتیبانی کامل و تمام وقت و بدون قید و شرط

سوابق کارگروه حسابداری

مجتمع تحصیلات تکمیلی در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترای حسابداری، بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این است که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام دهند.

تعداد پایان نامه هایی که با مشاوره مجتمع تحصیلات تکمیلی به مرحله دفاع رسیده اند

0نسخه
تعداد پروپوزال های کارشناسی ارشد
0جلد
تعداد پایان نامه های کارشناسی ارشد
0نسخه
تعداد پروپوزالهای مقطع دکترا
0مجلد
تعداد رساله های مقطع دکترا

نظرات کاربران

ما به دیدگاههای شما احترام میگذاریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات تان را با ما به اشتراک بگذارید

فرم پیشرفته ثبت درخواست مشاوره پایان نامه حسابداری

تماس ضروری با کارشناسان شیفت:

09101502239

09103434482

یک نکته مهم در خصوص انجام پایان نامه:

دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار در تسریع موفقیت پایان نامه، هماهنگ بودن با نقطه نظرات اصلاحی استاد راهنما  و مشاور است. همانطور که میدانید نگارش پایان نامه صرف نظر از جنبه  های علمی آن؛ کاری سلیقه ای هم هست. این اختلاف سلائق و دیدگاهها گاها موجب می شود استاد راهنما در خصوص کار شما نظرات اصلاحی داشته باشد و بخشهایی از کار مورد پسند ایشان واقع نشود. در چنین مواقعی، بجای پافشاری بر موضع خودمان بهتر است با نهایت صبوری تمام نقطه نظرات استاد راهنما را در پایان نامه اعمال کنیم.

مسابقه جایزه دار:

پیوندها:

استخدام فوق لیسانس حقوق
ویلا در شمال برای فروش
باطری ماشین ارزان
قیمت برنج شمال