هزینه انجام پایان نامه حسابداری2022-12-08T10:01:42-01:00
هزینه انجام پایان نامه حسابداری

هزینه انجام پایان نامه حسابداری

مجتمع درگاه دانش مرکز تخصصی ارائه خدمات نوین پایان نامه نویسی در رشته حسابداری با تضمین دفاع فوری و بالاترین نمره هیئت داوران


به همراه آموزش تمام صفر تا صد مراحل انجام پایان نامه با پشتیبانی کامل محققین ممتاز کشوری

[هم اکنون کارشناسان شیفت مشتاقانه پاسخگوی سوالات شما هستند      0910150223909103434482]

فرم سفارش مشاوره پایان نامه حسابداری

هزینه انجام پایان نامه حسابداری

پیش از پرداختن به مساله هزینه انجام پایان نامه حسابداری، لازم است که ببینیم چه عوامل و فاکتورهایی ممکن است بر تعیین و برآورد هزینه انجام پایان نامه تأثیرگذار باشد. حقیقت این است که هر پروژه ای با توجه به موضوع آن و شرایطی که دارد قیمت مخصوص خود را دارد، اما نکته در خور اهمیت این است که وقتی جهت تهیه و انجام پایان نامه به یک موسسه مراجعه می کنید قطعاً بدنبال آن هستید که ببینید موسسه ای که به آن مراجعه کرده اید تا چه حد معتبر و مجرب بوده و بعد از اطمینان کامل از اعتبار و تجربه آن مؤسسه، آسودگی خاطر پیدا می کند که هزینه ای را که از این بابت پرداخت خواهید کرد منطقی و منصفانه بوده و پول، زمان و انرژی خود را بی جهت هدر نخواهید داد.

قیمت پایان نامه حسابداری

باید به این نکته توجه داشت که هزینه انجام پایان نامه حسابداری تا حدی می تواند متأثر از کیفیت مورد انتظار دانشجو باشد و از سوی دیگر عوامل متعددی بر هزینه انجام پایان­نامه تاثیرگذار باشد مانند: موضوع پایان نامه، دانشگاه محل تحصیل، رشته و گرایش تحصیلی، میزان زمان توافق شده جهت آموزش پایان نامه و… اما آنچه که بیشتر شایان توجه و با اهمیت می باشد این است که نباید جایگاه و نقش کیفیت و تخصصی بودن یک پایان نامه را از نظر دور داشت و ما به دانشجویان عزیز رشته حسابداری این اطمینان خاطر را می دهیم که انتخاب یک مرکز پژوهشی معتبر و قابل اعتماد بمنظور تهیه و نگارش یک پایان نامه کاملاً تخصصی و حرفه ای و با کیفیت در حد مطلوب،  بیشتر از هزینه های آن در سرنوشت شما ایفای نقش می کند و قطعاً انتخاب مؤسسه درگاه دانش یکی از گزینه های درست شما خواهد بود؛ چرا که رعایت کلیه استانداردهای  پژوهشی مراکز دانشگاهی کشور و تعامل و مساعدت در هزینه انجام پایان­نامه حسابداری، در سرلوحه اصلی کاری این مجتمع درگاه دانش می باشد.

شرایط پرداخت هزینه ها

شرایط پرداخت هزینه پایان­ نامه حسابداری به گونه­ای برآورد می شود که حتی­ الامکان دانشجویان عزیز تحت فشار اقتصادی و مالی قرار نگیرند مضافاً اینکه ضمن عادلانه و منصفانه بودن هزینه ها، ترتیبی داده خواهد شد که این هزینه در چند قسط پرداخت گردد و در این راستا موسسه درگاه دانش نهایت همکاری و مساعدت لازم را با دانشجویان محترم خواهد داشت.

ضمانتنامه پرداخت وجه حسن انجام کار

باید قاطعانه این نوید به دانشجویان عزیز داده بشود که از بابت وجه ضمانت که بعنوان حسن انجام کار در انجام پایان نامه حسابداری پرداخت می کنند، هیچگونه دخل و تصرفی از سوی اشخاص و محققین در آن بعمل نخواهد آمد و نزد مؤسسه درگاه دانش محفوظ خواهد ماند. در واقع  پس از بررسی های لازم بر روی  پروژه پایان­ نامه حسابداری و تعیین و برآورد قیمت آن، دانشجویان گرامی این امکان را خواهند داشت که هزینه پایان­ نامه را اقساطی پرداخت کنند بصورتی که کمترین فشار مالی در این خصوص بر آنها متحمل گردد.

هزینه انجام پایان نامه حسابداری شامل چه خدماتی است؟

در قبال تهیه و نگارش پایان نامه حسابداری و هزینه ای که دانشجویان عزیز بابت آن پرداخت می کنند، خدمات ارزنده و چشمگیری ارائه می شود که شامل: انتخاب موضوع پایان نامه، تهیه و تدوین، آموزش و انجام پروپوزال حسابداری و پشتیبانی کامل و حمایت از دانشجو تا آخرین مرحله یعنی تصویب پروپوزال، نوشتن پلان پایان نامه با حمایت و پشتیبانی لازم تا مرحله نهایی، فصل بندی پیان نامه طبق اصول و مقررات تعریف شده و با رعایت کلیه شاخص ها و استانداردهای روز ، همراهی و همفکری با نظرات و پیشنهادات استاد راهنما و لحاظ نمودن ایده ها و اصلاحات موردنظرایشان.

بهترین موسسه انجام پایان نامه حسابداری

بهترین مرکز نگارش پایان نامه حسابداری

بدون شک یکی از ویژگی های اصلی یک مؤسسه پژوهشی معتبر و توانمند در تهیه و نگارش پایان نامه ها، ارائه یک رساله با کیفیت بینظیر و در حد استانداردهای تعریف شده مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور می باشد. بدون هرگونه اغراق و با افتخار تمام اشعار می دارد، موسسه پژوهشی و تحقیقاتی درگاه دانش با برخورداری از تجربیات سالیان متمادی و در اختیار داشتن تیم های متخصص، زبده و کاردان یکی از معتبرترین و مجرب ترین مراکز پژووهشی و فرهنگی در کشور است که با اتکا به سوابق درخشان و تجربیات بالای کادر تخصصی و پژوهشی خود طی سال های فراوان در خدمت دانشجویان عزیز در ارائه پایان نامه های ممتاز و معتبر بویژه در رشته حسابداری بوده و این یکی از افتخارات ارزنده برای این مؤسسه می باشد.
ضمنا جهت آشنایی با بهترین موسسه انجام پایان نامه می توانید به سایت رسمی ارزیابی موسسات پژوهشی مراجعه کنید.

هزینه نوشتن پروپوزال حسابداری

اصولاً با توجه به ماهیت پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی دانشجویی و جایگاه این نوع پروژه ها در بین سایر رساله های تحقیقاتی و با عنایت به اینکه نوشتن پروپوزال حسابداری در زمره یکی از مراحل حساس و مهم نگارش پایان نامه حسابداری است نمی توان هزینه ثابت و مشخصی را جهت نوشتن پروپوزال تعیین کرد، اما این امکان وجود دارد که بمنظور رفع این مشکل و تعامل و مساعدت بیشتر با دانشجو، با انجام گفتگو و تبادل نظر فیمابین دانشجو و مؤسسه درگاه دانش و پس از توافق نهایی، هزینه نوشتن پروپزال بصورت اقساطی پرداخت گردد ضمناً، لازم به یادآوری است هزینه ای که بابت نگارش پروپوزال می پردازید در واقع بخشی از هزینه انجام پایان نامه حسابداری تان است اما اگر فعلاً در خصوص کل پایان نامه اتخاذ تصمیمی نکرده اید و در حال حاضر فقط قصد واگذاری و برون سپاری پروپوزال را دارید در چنین حالتی صرفاً هزینه انجام پروپوزال به تنهایی موضوعیت پیدا می کند و لذا با توجه به این موضوع و شرایط و نوع کار سفارش شده، می توان یک برآورد قیمت کلی و صرفاً بعنوان هزینه پروپوزال در نظر گرفت.

در مجتمع درگاه دانش پایان نامه های ناقص حسابداری با چه هزینه ای اصلاح و تکمیل می شود

قیمت گذاری و تعیین هزینه انجام پایان نامه حسابداری در مؤسسه درگاه دانش با دقت ویژه ای انجام می شود که اگر پایان نامه ای چنانچه نیاز به اصلاحات و بازبینی داشته باشد، هیچگونه هزینه مازادی بابت این امور تا مرحله دفاع دریافت نخواهد شد و این مؤسسه در جهت پشتیبانی و حمایت همه جانبه از دانشجویان عزیز، انجام رایگان این خدمات را جزو وظایف و رسالت خود می داند این پشتیبانی شامل دانشجویانی است که کل فرایند نگارش پایان نامه در این مجتمع انجام شده باشد. اما در شرایطی که یک دانشجوی عزیز نگارش بخشهایی از پروژه پایان نامه حسابداری را خارج از این مؤسسه انجام داده باشد ولی نتیجه مطلوب و نهایی را بدست نیاورده و یا محتوای آن نتوانسته نظر موافق و مساعد اساتید مربوطه را جلب نماید، مؤسسه درگاه دانش براساس رسالت دانشجو مداری خود، با بهره گیری از تیم های تخصصی و حرفه ای،  پژوهش ها و کارهای تحقیقاتی ناقص را به بهترین شکل ممکن تصحیح و ویرایش و تکمیل می نماید. در چنین حالتی هزینه این نوع خدمات پس از بررسی و مطالعه بخش های تهیه شده در خارج از مؤسسه درگاه دانش و در نظر گرفتن نقطه نظرات و یادداشت­های احتمالی استاد راهنما، تعیین و مشخص خواهد شد، اما موضوع قابل اهمیت و یادآوری این مطلب است که اگر پایان نامه ای دارای نواقصی است، گزینه اصلح این است که بعد از مطالعه  و در نظر گرفتن کلیه جوانب امر، قیمت گذاری اصلاحات تعیین و مشخص شود، و بطور قطع و یقین مؤسسه درگاه دانش نهایت همراهی و تعامل را در هزینه ها و قیمت خدمات ارائه شده بطور منصفانه و منطقی خواهد کرد.

سوابق کارگروه حسابداری

مؤسسه درگاه دانش بعنوان یکی از معتبرترین و با سابقه ترین مراکز خدمات دانشجویی از سال 1382 تا کنون با محوریت ویراستاری، تهیه و نگارش پایان نامه های حسابداری با بهره گیری از مجرب ترین و موفق ترین اساتید نگارش متون و رساله های دانشجویی بویژه در رشته حسابداری در سطح کشور توانسته خدمات مفید و ارزشمندی را تقد یم جامعه دانشجویی کشور بنماید. تجارب موفق و ارزنده و سوابق ممتد و درخشان این مرکز در تهیه و نگارش پایان نامه های حسابداری در مقاطع تحصیلی کارشناسی – کارشناسی ارشد و دکتری سند ارزشمندی از افتخارات این مجموعه است.

تعداد پایان نامه های رشته حسابداری که با مشاوره مجتمع تحصیلات تکمیلی به مرحله دفاع رسیده اند

0نسخه
تعداد پروپوزال های حسابداری
0جلد
تعداد پایان نامه های حسابداری
0نسخه
تعداد پروپوزالهای مقطع دکترا
0مجلد
تعداد رساله های مقطع دکترا

پاسخ به سوالات پر تکرار شما عزیزان:

من قبلا به یک موسسه غیر معتبر اعتماد کردم ولی کارم درست انجام نشد؛ چطور می توانم اعتماد کنم؟2022-09-03T12:54:27+00:00

من قبلا به یک موسسه غیر معتبر اعتماد کردم ولی کارم درست انجام نشد؛ چطور می توانم اعتماد کنم؟

دوستان عزیز یکی از توصیه های مهم ما به همه دانشجویان عزیز جهت دریافت مشاوره انجام پایان نامه شان این است که یا شخصا خودتان با مطالعه و صرف وقت کافی، کار پایان نامه تان رو انجام دهید و یا اینکه اگر این کار برای شما دشوار هست؛ حتما کار را به موسسات معتبر و شناخته شده محول کنید.

اما اگر فریب موسسات سودجو را خوردید؛ باز هم هیچ ایرادی ندارد و هنوز دیر نیست. ما کار شما را در هر مرحله و کیفیتی که باشد قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم  بطوریکه تجربه بد و خسارات گذشته تان جبران شود.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

اگر از خدمات شما در جهت انجام پایان نامه ام استفاده کنم و استاد راهنما اصلاحاتی را در پایان نامه مطرح کنند2022-09-03T12:54:27+00:00

اگر از خدمات شما در جهت انجام پایان نامه ام استفاده کنم و استاد راهنما اصلاحاتی را در پایان نامه مطرح کنند.

اساسا وظیفه ذاتی اساتید محترم راهنما، تعیین ایرادات احتمالی پایان نامه ها است. گاها حتی اگر بهترین پایان نامه را هم نوشته و با دقت ارائه کنید، دور از انتظار نیست که باز هم اساتید ایراداتی را نسبت به کار شما مطرح کنند. مهم این است که اطمینان داشته باشید ما تمام نظرات استاد راهنما را به دقت در پایان نامه تان اعمال می کنیم تا جاییکه کار نهایی مورد تایید قطعی و کامل استاد راهنمای محترم قرار بگیرد و با رضایت کامل به شما اجازه دفاع بدهند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

من باید خیلی زود پایان نامه ام را تمام کرده و دفاع کنم. چه کمکی از شما برمیآید؟2021-11-20T18:06:09-01:00

من باید خیلی زود پایان نامه ام را تمام کرده و دفاع کنم. چه کمکی از شما برمیآید؟

با ظرفیتهایی که در اختیار مجتمع تحصیلات تکمیلی است؛ می توانیم با حفظ دقیق کیفیت پایان نامه، کار را با سرعت بسیار بالایی به سرانجام برسانیم. البته همانطور که پیشتر گفته شد؛ توصیه ما این است چنانچه زمان به اندازه کافی در اختیار دارید؛ بهتر است عجله نکنید و اجازه بدهید تا تمام مراحل با دقت و وسواس کافی انجام شود اما برای دانشجویانی که عجله دارند و زمان کمی در اختیارشان است؛ قطعا پلان های ویژه ای وجود دارد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش انجام پایان نامه کلیک کنید

آیا در خلال انجام پایان نامه ام، می توانم مستقیم با محققین و مشاورین مجتمع صحبت داشته باشم؟2022-09-03T12:55:20+00:00

آیا در خلال انجام پایان نامه ام، می توانم مستقیم با محققین و مشاورین مجتمع صحبت داشته باشم

بله حتما.
قطعا لازم هست در مراحل مختلف پایان نامه تان در ارتباط مستقیم با پژوهشگر باشید و سوالات و ابهامات احتمالی خودتان را با اساتید برجسته در میان بگذارید و آموزش ببینید. این ارتباط می تواند از طریق تلگرام، تلفن یا حتی حضوری باشد.

هدف ما چیزی جز موفقیت شما در دفاع از پایان نامه تان نیست

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

پشتیبانی شما از دانشجویان در چه حدی است؟2022-09-03T12:55:22+00:00

پشتیبانی شما از دانشجویان در چه حدی است؟

پشتیبانی مجتمع تحصیلات تکمیلی از دانشجویانی که کارشان را به این مرکز محول کرده اند بصورت کامل و تمام وقت انجام می شود. ما از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع از پایان نامه پشتیبان شما هستیم. با شروع کار شما؛ پشتیبانی مجتمع آغاز می شود و تا دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه ادامه می یابد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

سطح کیفیت خدماتی که ارائه می شود در چه حدی است؟2022-09-03T13:02:05+00:00

سطح کیفیت خدماتی که ارائه می شود در چه حدی است؟

ما به ارائه خدمات مشاوره آموزشی با کیفیت و تخصصی اعتقاد کامل داریم خدمات مجتمع تحصیلات تکمیلی، مبتنی بر آموزش دانشجویان است بطوری که تمام دانشجویانی که از خدمات این مجموعه بهره مند می شوند؛ در پایان دوره خدمات شرکت، حتی قادر خواهند بود خودشان به تنهایی و بدون نیاز به کمک مشاورین؛ نسبت به نگارش صفر تا صد پایان نامه مدیریت اقدام کنند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

زمان آماده شدن پایان نامه چقدر است؟2022-09-03T13:01:59+00:00

زمان آماده شدن پایان نامه چقدر است؟

در حالت طبیعی؛ اگر بخواهید برای انجام پایان نامه تان یک پژوهش جامع و کامل انجام شود، بایستی بین 3 تا 5 ماه زمان در نظر بگیرید اما با ظرفیتهایی که در اختیار مجتمع تحصیلات تکمیلی است؛ می توان با حفظ کیفیت کار را با سرعت بسیار بیشتری به سرانجام رساند. البته توصیه ما این است چنانچه زمان به اندازه کافی در اختیار دارید؛ بهتر است عجله نکنید و اجازه بدهید تا تمام مراحل با دقت و وسواس کافی انجام شود اما در جایی که زمان کافی وجود ندارد؛ قطعا می توان با مدیریت دقیق و بهره گیری از تجارب ارزنده؛ مراحل پایان نامه را در زمان بسیار کوتاهی انجام داد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

من بدلیل مشکلات مالی؛ نیازمند خدمات ارزان قیمت هستم آیا راهکاری برای من وجود دارد؟2022-09-03T13:01:21+00:00

من بدلیل مشکلات مالی؛ نیازمند خدمات ارزان قیمت هستم.

برای شما عزیزی که مشکل مالی دارید و می خواهید از خدمات مجتمع تحصیلات تکمیلی استفاده کنید؛ چند راه حل وجود دارد:

الف) راه اول اینکه ما می توانیم با ارائه خدمات آموزشی، راهنمایی تان کنیم تا بخشهای ساده پایان نامه تان را خودتان انجام دهید  تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود.

ب) ما شرایط پرداخت هزینه را برایتان تسهیل می کنیم تا در مدت بلندتری پرداخت کنید و هزینه هایتان را مدیریت کنید.

ج) اگر مایل باشید؛ میتوانید مشاوره انجام پایان نامه تان را به اساتید جوانتر محول کنید چراکه ایشان آمادگی بیشتری را دارند که قیمت مناسب تری را برای کار شما در نظر بگیرند و ما سعی خواهیم کرد بهترین گزینه رو برای شما انتخاب کنیم.

د) در تعیین قیمت؛ ما هم بیشتر ملاحظه شما را می کنیم و در حد توان قیمت مناسب تری را برایتان در نظر می گیریم

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

آیا موارد نارضایتی در مجتمع تحصیلات تکمیلی وجود داشته است؟2022-09-03T13:02:39+00:00

آیا موارد نارضایتی در مجتمع تحصیلات تکمیلی وجود داشته است؟

واقعیت این است که در تمام سالهای فعالیت مجتمع تحصیلات تکمیلی، تمام تلاش و تمرکز ما بر روی آموزش و کسب موفقیت دانشجویان عزیز در رابطه با انجام پروپوزال و پایان نامه شان بوده است لیکن باید اعتراف کرد که از هزاران دانشجوی این مجتمع؛ جلب رضایت تعداد انگشت شماری از آنان واقعا دشوار بوده است اما بسیار خوشحالیم که حتی وسواس ترین دانشجویان نیز با رضایت کامل از این مجتمع خارج شده اند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2022-09-03T13:03:08+00:00

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟

اغلب پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد دارای مراحل مشابهی هستند. ابتدا باید موضوع و عنوان مناسبی برای پژوهش (پایان نامه) انتخاب شود و بعد از تایید نهایی موضوع؛ پروپوزال نوشته خواهد شد. پروپوزال باید به تصویب شورای آموزشی دانشگاه برسد تا دانشجو اجازه یابد فصلهای پایان نامه را آغاز کند.

بعد از تصویب پروپوزال؛ نگارش فصلهای پایان نامه انجام می شود که معمولا پایان نامه های مقطع ارشد در 5 فصل تنظیم و ارائه می شوند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

من مایل هستم برای قسمتی از پایان نامه ام از خدمات مشاوره شما استفاده کنم2022-09-03T13:03:58+00:00

من مایل هستم برای قسمتی از پایان نامه ام از خدمات مشاوره شما استفاده کنم

این امکان در مجتمع تحصیلات تکمیلی وجود دارد تا دانشجویان حتی مشاوره بخشی از پایان نامه شان را به ما محول کنند. بنابراین دغدغه ای از این جهات نداشته باشید و سعی کنید تا جای ممکن؛ خودتان نسبت به تکمیل بخشهای مختلف پایان نامه اقدام کنید و چنانچه در مرحله ای به مشکل برخوردید می توانید از خدمات موسسه استفاده نمایید.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

 

استاد راهنمای من خیلی سخت گیرانه رفتار می کنند2022-09-03T13:04:24+00:00

استاد راهنمای من خیلی سخت گیرانه رفتار می کنند

بدلیل کثرت تجربه و دقت و تخصص اساتید و پژوهشگران مجتمع تحصیلات تکمیلی، مطمئن باشید سخت گیر ترین اساتید هم نسبت به پروژه پژوهشی شما رضایت خواهند داشت. ما اخذ حداکثر نمره جلسه دفاع را برای شما تضمین می کنیم.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

هزینه نگارش پروپوزال چقدر است؟2022-09-03T13:04:30+00:00

هزینه نگارش پروپوزال چقدر است؟

دریافت خدمات مشاوره جهت نگارش پروپوزال ممکن است مشمول هزینه های متفاوتی باشد. قیمت این خدمات به عوامل متعددی بستگی دارد و بهتر است جهت کسب اطلاعات کافی در این زمینه؛ با مشاورین مجتمع تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

 

انجام پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد چقدر طول می کشد؟2022-09-03T13:05:18+00:00

انجام پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد چقدر طول می کشد؟

بطور متوسط نگارش پروپوزال مقاطع کارشناسی ارشد حدود ده روز تا دو هفته زمان می خواهد اما با توجه به ظرفیتهای موجود در مجتمع آموزشی پژوهشی تحصیلات تکمیلی؛ ما می توانیم در موارد خاص این زمان را به حداقل ممکن برسانیم.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

 

هزینه خدمات مشاوره پایان نامه چگونه تعیین می شود؟2022-09-03T13:05:34+00:00

هزینه خدمات مشاوره پایان نامه چگونه تعیین می شود؟

هزینه خدمات با توجه به نوع درخواست دانشجو متفاوت و متغیر است. جهت کسب اطلاعات می توانید با شماره های تماس که در سایت موجود است ارتباط بگیرید مطمئن باشید اطلاعات ارزشمندی دریافت خواهید کرد که شما را در تصمیم گیری کمک خواهد کرد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

خدمات مجتمع تحصیلات تکمیلی شامل چه سرفصلهایی است؟2022-09-03T13:06:23+00:00

خدمات مشاوره آموزشی مجتمع تحصیلات تکمیلی شامل مشاوره جهت انجام صفر تا صد پایان نامه های دانشگاهی هست. در واقع در این مرکز؛ دانشجویانی که به هر دلیلی در نگارش پایان نامه شان دچار مشکل شده اند را پشتیبانی می کند تا در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به دفاع از پایان نامه شان اقدام کنند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

هزینه انجام رساله دکتری حسابداری

نظربه اینکه رشته حسابداری و زیر مجموعه های آن یکی از مهمترین رشته ها در حوزه علوم انسانی می باشد، اصولاً دانشجویان این رشته بویژه در رشته حسابداری، بدلیل ماهیت خاص آن از دقت نظر و جسارت کافی برخوردار هستند و لزوماً در جهت انتخاب مؤسسه ای معتبر و قویري، تهیه و انجام رساله دکتری حسابداری خود را که در واقع یکی از با اهمیت ترین و کاملترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی یک دانشجو در طول تحصیل می باشد به آن بسپارند. بدلیل اهمیت موضوع پایان نامه، تهیه رساله دکتری که مستلزم صرف وقت زیاد و دقت و توجه فراوان است. در نظر گرفتن هزینه انجام پایان نامه حسابداری برآورد قبل از تهیه و انجام آن امری نامعقول و غیر منطقی خواهد بود و لذا پیشنهاد می گردد جهت آگاهی از میزان برآورد هزینه انجام رساله دکتری حسابداری به مؤسسه درگاه دانش اعتماد کامل داشته باشید، چرا که راهکار این مؤسسه براین منوال است که پس از بررسی کلیه جوانب رساله و تحقیقات و تفحصات لازم و کافی در حول محور اصلی آن، دانشجویان عزیز جهت اطلاع از نحوه آنالیز بها و تعیین هزینه انجام پایان نامه حسابداری با کارشناسان مربوطه در مؤسسه درگاه دانش تماس حاصل نمایند. بدیهی است رضایتمندی و جلب توجه دانشجویان محترم و انعطاف پذیری و تعامل سازنده در جهت اعتدال در هزینه ها و کاهش آن همواره یکی از ارکان و اهداف اصلی مؤسسه درگاه دانش بوده و خواهد بود.
جهت آشنایی با محققین این مجموعه می توانید به وب سایت رسمی فارغ التحصیلان دانشگاه تهران مراجعه کنید.

Go to Top