پاسخ به سوالات پرتکرار پایان نامه2022-04-10T01:02:47+00:00

در خصوص مراحل انجام پایان نامه؛ به بسیاری از سوالات و ابهامات شما در این صفحه پاسخ  داده شده است. جهت پاسخهای تخصصی تر می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پاسخ به سوالات پر تکرار شما عزیزان:

من قبلا به یک موسسه غیر معتبر اعتماد کردم ولی کارم درست انجام نشد؛ چطور می توانم اعتماد کنم؟2022-09-03T12:54:27+00:00

من قبلا به یک موسسه غیر معتبر اعتماد کردم ولی کارم درست انجام نشد؛ چطور می توانم اعتماد کنم؟

دوستان عزیز یکی از توصیه های مهم ما به همه دانشجویان عزیز جهت دریافت مشاوره انجام پایان نامه شان این است که یا شخصا خودتان با مطالعه و صرف وقت کافی، کار پایان نامه تان رو انجام دهید و یا اینکه اگر این کار برای شما دشوار هست؛ حتما کار را به موسسات معتبر و شناخته شده محول کنید.

اما اگر فریب موسسات سودجو را خوردید؛ باز هم هیچ ایرادی ندارد و هنوز دیر نیست. ما کار شما را در هر مرحله و کیفیتی که باشد قبول می کنیم و با بهترین کیفیت تحویل می دهیم  بطوریکه تجربه بد و خسارات گذشته تان جبران شود.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

اگر از خدمات شما در جهت انجام پایان نامه ام استفاده کنم و استاد راهنما اصلاحاتی را در پایان نامه مطرح کنند2022-09-03T12:54:27+00:00

اگر از خدمات شما در جهت انجام پایان نامه ام استفاده کنم و استاد راهنما اصلاحاتی را در پایان نامه مطرح کنند.

اساسا وظیفه ذاتی اساتید محترم راهنما، تعیین ایرادات احتمالی پایان نامه ها است. گاها حتی اگر بهترین پایان نامه را هم نوشته و با دقت ارائه کنید، دور از انتظار نیست که باز هم اساتید ایراداتی را نسبت به کار شما مطرح کنند. مهم این است که اطمینان داشته باشید ما تمام نظرات استاد راهنما را به دقت در پایان نامه تان اعمال می کنیم تا جاییکه کار نهایی مورد تایید قطعی و کامل استاد راهنمای محترم قرار بگیرد و با رضایت کامل به شما اجازه دفاع بدهند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

من باید خیلی زود پایان نامه ام را تمام کرده و دفاع کنم. چه کمکی از شما برمیآید؟2021-11-20T18:06:09-01:00

من باید خیلی زود پایان نامه ام را تمام کرده و دفاع کنم. چه کمکی از شما برمیآید؟

با ظرفیتهایی که در اختیار مجتمع تحصیلات تکمیلی است؛ می توانیم با حفظ دقیق کیفیت پایان نامه، کار را با سرعت بسیار بالایی به سرانجام برسانیم. البته همانطور که پیشتر گفته شد؛ توصیه ما این است چنانچه زمان به اندازه کافی در اختیار دارید؛ بهتر است عجله نکنید و اجازه بدهید تا تمام مراحل با دقت و وسواس کافی انجام شود اما برای دانشجویانی که عجله دارند و زمان کمی در اختیارشان است؛ قطعا پلان های ویژه ای وجود دارد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش انجام پایان نامه کلیک کنید

آیا در خلال انجام پایان نامه ام، می توانم مستقیم با محققین و مشاورین مجتمع صحبت داشته باشم؟2022-09-03T12:55:20+00:00

آیا در خلال انجام پایان نامه ام، می توانم مستقیم با محققین و مشاورین مجتمع صحبت داشته باشم

بله حتما.
قطعا لازم هست در مراحل مختلف پایان نامه تان در ارتباط مستقیم با پژوهشگر باشید و سوالات و ابهامات احتمالی خودتان را با اساتید برجسته در میان بگذارید و آموزش ببینید. این ارتباط می تواند از طریق تلگرام، تلفن یا حتی حضوری باشد.

هدف ما چیزی جز موفقیت شما در دفاع از پایان نامه تان نیست

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

پشتیبانی شما از دانشجویان در چه حدی است؟2022-09-03T12:55:22+00:00

پشتیبانی شما از دانشجویان در چه حدی است؟

پشتیبانی مجتمع تحصیلات تکمیلی از دانشجویانی که کارشان را به این مرکز محول کرده اند بصورت کامل و تمام وقت انجام می شود. ما از انتخاب موضوع تا جلسه دفاع از پایان نامه پشتیبان شما هستیم. با شروع کار شما؛ پشتیبانی مجتمع آغاز می شود و تا دفاع موفقیت آمیز از پایان نامه ادامه می یابد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

سطح کیفیت خدماتی که ارائه می شود در چه حدی است؟2022-09-03T13:02:05+00:00

سطح کیفیت خدماتی که ارائه می شود در چه حدی است؟

ما به ارائه خدمات مشاوره آموزشی با کیفیت و تخصصی اعتقاد کامل داریم خدمات مجتمع تحصیلات تکمیلی، مبتنی بر آموزش دانشجویان است بطوری که تمام دانشجویانی که از خدمات این مجموعه بهره مند می شوند؛ در پایان دوره خدمات شرکت، حتی قادر خواهند بود خودشان به تنهایی و بدون نیاز به کمک مشاورین؛ نسبت به نگارش صفر تا صد پایان نامه مدیریت اقدام کنند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

زمان آماده شدن پایان نامه چقدر است؟2022-09-03T13:01:59+00:00

زمان آماده شدن پایان نامه چقدر است؟

در حالت طبیعی؛ اگر بخواهید برای انجام پایان نامه تان یک پژوهش جامع و کامل انجام شود، بایستی بین 3 تا 5 ماه زمان در نظر بگیرید اما با ظرفیتهایی که در اختیار مجتمع تحصیلات تکمیلی است؛ می توان با حفظ کیفیت کار را با سرعت بسیار بیشتری به سرانجام رساند. البته توصیه ما این است چنانچه زمان به اندازه کافی در اختیار دارید؛ بهتر است عجله نکنید و اجازه بدهید تا تمام مراحل با دقت و وسواس کافی انجام شود اما در جایی که زمان کافی وجود ندارد؛ قطعا می توان با مدیریت دقیق و بهره گیری از تجارب ارزنده؛ مراحل پایان نامه را در زمان بسیار کوتاهی انجام داد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

من بدلیل مشکلات مالی؛ نیازمند خدمات ارزان قیمت هستم آیا راهکاری برای من وجود دارد؟2022-09-03T13:01:21+00:00

من بدلیل مشکلات مالی؛ نیازمند خدمات ارزان قیمت هستم.

برای شما عزیزی که مشکل مالی دارید و می خواهید از خدمات مجتمع تحصیلات تکمیلی استفاده کنید؛ چند راه حل وجود دارد:

الف) راه اول اینکه ما می توانیم با ارائه خدمات آموزشی، راهنمایی تان کنیم تا بخشهای ساده پایان نامه تان را خودتان انجام دهید  تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود.

ب) ما شرایط پرداخت هزینه را برایتان تسهیل می کنیم تا در مدت بلندتری پرداخت کنید و هزینه هایتان را مدیریت کنید.

ج) اگر مایل باشید؛ میتوانید مشاوره انجام پایان نامه تان را به اساتید جوانتر محول کنید چراکه ایشان آمادگی بیشتری را دارند که قیمت مناسب تری را برای کار شما در نظر بگیرند و ما سعی خواهیم کرد بهترین گزینه رو برای شما انتخاب کنیم.

د) در تعیین قیمت؛ ما هم بیشتر ملاحظه شما را می کنیم و در حد توان قیمت مناسب تری را برایتان در نظر می گیریم

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

آیا موارد نارضایتی در مجتمع تحصیلات تکمیلی وجود داشته است؟2022-09-03T13:02:39+00:00

آیا موارد نارضایتی در مجتمع تحصیلات تکمیلی وجود داشته است؟

واقعیت این است که در تمام سالهای فعالیت مجتمع تحصیلات تکمیلی، تمام تلاش و تمرکز ما بر روی آموزش و کسب موفقیت دانشجویان عزیز در رابطه با انجام پروپوزال و پایان نامه شان بوده است لیکن باید اعتراف کرد که از هزاران دانشجوی این مجتمع؛ جلب رضایت تعداد انگشت شماری از آنان واقعا دشوار بوده است اما بسیار خوشحالیم که حتی وسواس ترین دانشجویان نیز با رضایت کامل از این مجتمع خارج شده اند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2022-09-03T13:03:08+00:00

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟

اغلب پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد دارای مراحل مشابهی هستند. ابتدا باید موضوع و عنوان مناسبی برای پژوهش (پایان نامه) انتخاب شود و بعد از تایید نهایی موضوع؛ پروپوزال نوشته خواهد شد. پروپوزال باید به تصویب شورای آموزشی دانشگاه برسد تا دانشجو اجازه یابد فصلهای پایان نامه را آغاز کند.

بعد از تصویب پروپوزال؛ نگارش فصلهای پایان نامه انجام می شود که معمولا پایان نامه های مقطع ارشد در 5 فصل تنظیم و ارائه می شوند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

من مایل هستم برای قسمتی از پایان نامه ام از خدمات مشاوره شما استفاده کنم2022-09-03T13:03:58+00:00

من مایل هستم برای قسمتی از پایان نامه ام از خدمات مشاوره شما استفاده کنم

این امکان در مجتمع تحصیلات تکمیلی وجود دارد تا دانشجویان حتی مشاوره بخشی از پایان نامه شان را به ما محول کنند. بنابراین دغدغه ای از این جهات نداشته باشید و سعی کنید تا جای ممکن؛ خودتان نسبت به تکمیل بخشهای مختلف پایان نامه اقدام کنید و چنانچه در مرحله ای به مشکل برخوردید می توانید از خدمات موسسه استفاده نمایید.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

 

استاد راهنمای من خیلی سخت گیرانه رفتار می کنند2022-09-03T13:04:24+00:00

استاد راهنمای من خیلی سخت گیرانه رفتار می کنند

بدلیل کثرت تجربه و دقت و تخصص اساتید و پژوهشگران مجتمع تحصیلات تکمیلی، مطمئن باشید سخت گیر ترین اساتید هم نسبت به پروژه پژوهشی شما رضایت خواهند داشت. ما اخذ حداکثر نمره جلسه دفاع را برای شما تضمین می کنیم.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

هزینه نگارش پروپوزال چقدر است؟2022-09-03T13:04:30+00:00

هزینه نگارش پروپوزال چقدر است؟

دریافت خدمات مشاوره جهت نگارش پروپوزال ممکن است مشمول هزینه های متفاوتی باشد. قیمت این خدمات به عوامل متعددی بستگی دارد و بهتر است جهت کسب اطلاعات کافی در این زمینه؛ با مشاورین مجتمع تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

 

انجام پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد چقدر طول می کشد؟2022-09-03T13:05:18+00:00

انجام پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد چقدر طول می کشد؟

بطور متوسط نگارش پروپوزال مقاطع کارشناسی ارشد حدود ده روز تا دو هفته زمان می خواهد اما با توجه به ظرفیتهای موجود در مجتمع آموزشی پژوهشی تحصیلات تکمیلی؛ ما می توانیم در موارد خاص این زمان را به حداقل ممکن برسانیم.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

 

هزینه خدمات مشاوره پایان نامه چگونه تعیین می شود؟2022-09-03T13:05:34+00:00

هزینه خدمات مشاوره پایان نامه چگونه تعیین می شود؟

هزینه خدمات با توجه به نوع درخواست دانشجو متفاوت و متغیر است. جهت کسب اطلاعات می توانید با شماره های تماس که در سایت موجود است ارتباط بگیرید مطمئن باشید اطلاعات ارزشمندی دریافت خواهید کرد که شما را در تصمیم گیری کمک خواهد کرد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

خدمات مجتمع تحصیلات تکمیلی شامل چه سرفصلهایی است؟2022-09-03T13:06:23+00:00

خدمات مشاوره آموزشی مجتمع تحصیلات تکمیلی شامل مشاوره جهت انجام صفر تا صد پایان نامه های دانشگاهی هست. در واقع در این مرکز؛ دانشجویانی که به هر دلیلی در نگارش پایان نامه شان دچار مشکل شده اند را پشتیبانی می کند تا در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به دفاع از پایان نامه شان اقدام کنند.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید کلیک کنید

Go to Top