انجام پایان نامه مدیریت

نگاهی موشکافانه به نحوه انجام پایان نامه مدیریت

با همکاری و پشتیبانی محققین ممتاز کشوری 

مرکز تخصصی اصلاح، آموزش و پشتیبانی از پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت 


صفر تا صد پروژه را برونسپاری کنید و آموزشهای دقیق دریافت کنید | دسترسی و پشتیبانی 24 ساعته اساتید | با اخذ حداکثر نمره از پایان نامه تان دفاع کنید
آموزش گام به گام پروپوزال،  پایان نامه، سمینار، مقاله، تحقیق و … در سطح کارشناسی ارشد و دکترا

کارگروه تخصصی مدیریت یکی از واحدهای فعال در مجتمع پژوهشی درگاه دانش است. این کارگروه متشکل از برجسته ترین اساتید و پژوهشگران رشته مدیریت است که در هر شرایطی پشتیبان صفر تا صد دانشویان عزیز جهت انجام پایان نامه مدیریت می باشند
پس اگر هنوز اقدامی جهت نگارش پایان نامه تان انجام نداده اید و یا اینکه شروع کرده اید اما مسیر نادرستی رو طی کرده و نتایج نامطلوبی از آن حاصل کردید؛ در همین مرحله توقف کرده و برای ادامه روند پایان نامه تان از مشورت اساتید این کار گروه استفاده کنید.  محققین و اساتید ما با توسل به ظرفیتهای خاص خود پایان نامه شما را به مسیر صحیح خود بازگردانده و موفقیت شما را تضمین میکنند.

پایان نامه مدیریت

تمام دانشجویان عزیز مدیریت با هر بودجه ای می توانند از خدمات تخصصی مجتمع درگاه دانش بهره مند شوند، ما برای ارائه خدماتی مسئولانه، هیچ اولویتی قائل نیستیم و دانشجویان سراسر کشور حتی محرومترین مناطق استانی نیز بدون نگرانی از هزینه می توانند از خدمات این مجتمع بهره مند شوند.

قیمت مشاوره آموزشی پروپوزال و پایان نامه مدیریت بازرگانی

رشته مدیریت بازرگانی یکی از مهمترین رشته های علوم انسانی است که دامنه موضوعات بسیار گسترده و جذابی دارد. اظهار نظر در خصوص هزینه مشاوره آموزشی پروپوزال و پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخابی، روش تحقیق، منابع موجود و… دارد اما به اعتقاد ما؛ چیزی که بسیار مهم و حیاتی است اینکه نتیجه و خروجی کار بسیار ارزشمند و گرانبهاتر از هزینه ای است که دانشجویان عزیز پرداخت می کنند. افتخار ما در طی این سالها همواره این بوده است که اغلب دانشجویان عزیزی که از خدمات مشاوره این بخش استفاده کرده اند معتقدند خدماتی که دریافت کرده اند، بسیار فراتر از هزینه ای بوده که در خلال انجام پروژه شان پرداخت کرده اند.
دانشجویانی که ابتدای راه هستند؛ می توانند کارشان را از فاز صفر (مرحله انتخاب موضوع و مقاله بیس) به این مجتمع محول کنند تا از ابتدا  کار بصورت اصولی و دقیق پیش برود. برای مطالعه بیشتر به «ادامه مطلب» رجوع کنید.

بهترین موسسه مشاوره پایان نامه مدیریت مالی

اگر تصمیم جدی گرفته اید که از امروز شروع کرده و مراحل مختلف پروژه تان را دنبال کنید بدون شک ممکن است با موانع و مشکلات متعددی در این راه برخورد کنید که تنها راه عبور از آنها، استفاده از خدمات مشاوره آموزشی یک موسسه معتبر جهت راهنمایی در پیدا کردن راه حل های شگفت انگیز برای عبور از آنهاست!
مجتمع درگاه دانش اکنون با ممتاز ترین محققین دانشگاههای معتبر سطح کشور آماده ارائه راهکارهای مناسب برای شماست و هرآنچه برای شروع و انجام یک پایان نامه موفق و بی نظیر لازم است، در مجتمع «درگاه دانش» وجود دارد، ما با استفاده از ظرفیتهای بی نظیری که در اختیار داریم؛ نگارش پایان نامه شما را تسهیل کرده و موفقیتی چشم گیر را برای شما رقم می زنیم. برای مطالعه بیشتر به مقاله پایان نامه مدیریت مالی رجوع کنید.

اصلاح پایان نامه

برخلاف اغلب موسسات؛ در مجتمع پژوهشی «درگاه دانش»، اصلاح و جمع بندی نهایی پایان نامه ناقص دانشجویان مدیریت نیز پذیرفته می شود درواقع پایان نامه شما عزیزان در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد و با بالاترن سطح کیفیت تقدیم شما خواهد شد.
لیکن جهت قیمت گذاری این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی از پایان نامه تان را که تدوین کرده اید؛ مورد مطالعه و بررسی دقیق قرار بگیرد بنابراین اگر از نظر استاد محترم راهنما؛ پایان نامه شما ناقص انجام شده است، اجازه بدهید جوانب مختلف کار بررسی شود و اظهار نظر در مورد قیمت و زمان تحویل آن؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود. مطمئن باشید که قیمت گذاری مجتمع درگاه دانش در خصوص پایان نامه های ناقص مدیریت بازرگانی کاملا منطقی و منصفانه خواهد بود.

انتخاب موضوع مناسب و نحوه بررسی همه جانبه آن

برکسی پوشیده نیست که انتخاب عنوان پایان نامه حساسترین مرحله مقدماتی برای شروع کار است. در واقع یکی از مهم‌ترین عوامل شکست یا موفقیت چشمگیر دانشجویان این رشته؛ به نحوه عملکردشان در انتخاب موضوع بستگی دارد. تجربه نشان داده است که برخی از دانشجویان، در انتخاب موضوع برای پایان نامه شان پیش‌فرض‌هایی دارند که به هیچ وجه صحیح نیست.
توصیه اساتید و پژوهشگران مجتمع «درگاه دانش» همواره به دانشجویان این است که حتی اگر ایده هایی برای انتخاب موضوع پایان نامه تان دارید؛ باز هم حتی المقدور از مشورت اساتید خبره و دلسوز بهره مند شوید.

هر زمان و در هر موقعیتی به کمک احتیاج داشتید؛ ما در کنارتان هستیم

مجتمع تحصیلات تکمیلی «درگاه دانش»، مرکزی است که در بین دانشجویان رشته مدیریت از اعتبار بالایی برخوردار است و اغلب دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند حداقل یکبار نام این مرکز را از دوستان خود شنیده اند. از مهمترین علل محبوبیت این مجموعه در بین دانشجویان عزیز، تعهد، تجربه و دلسوزی پژوهشگران بوده است که اکنون این پتانسیلهای بی نظیر در اختیار شماست.

پایان نامه مدیریت

انتخاب موضوع برای رساله دکترا

مقطع دکترا، بالاترین مقطع تحصیلات در کشور است بنابراین دور از انتظار نیست که رساله دکترا باید حائز شرایط بسیار ویژه و مهم باشد. موضوع رساله دکترای مدیریت بایستی بسیار ناب، کابردی، حائز اهمیت ویژه پژوهشی، غیر تکراری و دارای نوآوری خاص باشد. قطعا دانشجویان مقطع دکترای مدیریت بازرگانی، موفقیت را نمی‌توانند به تنهایی و صرفا با اتکاء به تواناییها و تجارب محدود خودشان به دست آورند. حتی در انتخاب موضوع پایان نامه دکترا؛ یک ایده‌ی مکمل یا یک نگاه تازه و متفاوت می تواند بسیار موثر باشد.
اگر فکر می‌کنید در انتخاب موضوع رساله مدیریت به کمک اساتید با تجربه و دلسوز احتیاج دارید، مطمئن باشید که اشتباه نمی کنید چرا که در این امر مهم استفاده از مشورت یک پژوهشگر مجرب اجتناب ناپذیر است.

در انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت به چه مواردی باید توجه داشت

دانشجویان عزیز رشته مدیریت علاوه بر اینکه باید بدانند چطور برای انتخاب موضوع پایان ­نامه شان بایستی جستجو و کنکاش کنند، می بایستی با معیارهای مهمی که در انتخاب عنوان پایان­ نامه وجود دارد نیز توجه ویژه ای داشته باشند.
علاقه مندی دانشجویان عزیز به یک حوزه حاص و همچنین داشتن زمینه مطالعاتی نیز در انتخاب عنوان پایان نامه اهمیت دارد. در مجتمع درگاه دانش، ترجیحا موضوعاتی به دانشجویان عزیز پیشنهاد می شود که درانتخاب آنها علاوه بر جدید و کاربردی بودن، استعداد و علاقه­ مندی دانشجوییان عزیز نیز مد نظر قرار گرفته باشد بنابراین یکی از شرایط مهم انتخاب موضوع پایان­ نامه، اولویتهای خود دانشجو است.
پژوهش پذیر بودن عنوان پایان نامه هم بسیار مهم است. همانطور که پیشتر توضیح داده شد، موضوع پایان ­نامه هم می تواند علمی باشد و دامنه دانش را در یک حوزه خاص توسعه دهد و هم می تواند کاربردی بوده تا بتواند به یک نیاز مهم جامعه مدیران پاسخ دهد.
دسترسی به منابع معتبر مورد نیاز پایان نامه نیز درانتخاب موضوع حائز اهمیت است. شاید به این فکر کنید که آیا ممکن است برای یک موضوع خاص منبع یا مقالات معتبر و غنی وجود نداشته باشد؟ پاسخ این سوال مثبت است. واقعیت این است که گاهی ممکن است دسترسی به منابع مورد نیاز برای انجام یک پایان نامه به قدری محدود باشد که نتوان آنها را از طرق رایج بدست آورد. بنابراین درانتخاب موضوع از این نظر نیز باید توجه ویژه ای داشت.

سلسله مراحل انجام پایان نامه

در حالت طبیعی؛ مراحل انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت با انتخاب موضوع شروع میشود و بعد از تایید موضوع توسط استاد محترم راهنما، بایستی پروپوزال با نهایت دقت و وسواس نوشته شود.همانطور که پیشتر گفته شد؛ نگارش پروپوزال معمولا بین ده روز تا دو هفته زمان می خواهد و بعد از تکمیل بایستی مراحل تایید را طی کرده و در نهایت به تصویب دانشگاه برسد.
بعد از تصویب پروپوزال؛ فصول پایان نامه از فصل اول تا فصل پنجم به ترتیب نوشته می شود. توجه داشته باشید که ساختار پایان نامه هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم در مقطع دکترا؛ از یک چهارچوب استاندارد و تعریف شده ای تبعیت می کند. به این ترتیب که فصل اول شامل مقدمه، کلیات و تعاریف اولیه است، فصل دوم شامل ادبیات موضوع، پیشینه تحقیق و مبانی نظری است، فصل سوم به تشریح روش تحقیق، جامعه آماری، پرسشنامه و روشهای تجزیه و تحلیل یافته ها می پردازد. در فصل چهارم هم یافته های تحقیق به تفصیل و بصورت مبسوط توضیح داده می شود و در قالب نمودار، مدل، آنالیز و … ارائه میگردد. فصل پنجم پایان نامه هم شامل نتیجه گیری کلی و پیشنهادات سازنده است و در خاتمه فهرستی از منابع و مواخذی که در نگارش پایان نامه از آنها کمک گرفته شده است لیست می گردد.
در بسیاری از دانشگاهها؛ فرم پرسشنامه، خروجی نرم افزار و … نیز بایستی در قالب ضمائم و پیوستهای پایان نامه ارائه شود.

صفرتاصد پایان نامه حسابداری

چگونگی انجام صفر تا صد مراحل

برای دانشجویان عزیزی که از خدمات مشاوره آموزشی مجتمع «درگاه دانش» بهره مند می شوند، ابتدا موضوعات به روز و جدیدی تهیه می شود. انتخاب موضوع بر مبنای مقالات روز و معتبر بین المللی و با در نظر گرفتن علائق خود دانشجو و همچنین نظرات احتمالی استاد راهنما و لحاظ کردن عوامل مهم دیگر تعیین می گردد. ما برای پیشنهاد موضوع پایان نامه مدیریت بازرگانی؛ وسواس و دقت زیادی را صرف میکنیم و معمولا موضوعات پیشنهادی در قالب سه موضوع جدید به همراه مقاله بیس مطرح می گردد
بعد از تایید موضوع توسط استاد راهنما؛ نگارش پروپوزال آغاز می گردد. انجام پروپوزال مدیریت از حساسیت خاصی برخوردار است چرا که در بخشهای مختلف آن باید شاکله کلی پایان نامه مطرح شود و باید حاوی نوآوری باشد.

با پشتیبانیهای دقیق مجتمع، پروپوزال در دانشگاه تصویب می شود و به شما اجازه داده می شود تا روی فصل پایان نامه تان کار کنید. در این مرحله فصلهای پایان نامه در 5 بخش تدوین و مرحله به مرحله تحویل داده می شود. توجه داشته باشید که در مراحل مختلف پایان نامه؛ ممکن است اساتید نظرات اصلاحی هم داشته باشند که با مطرح شدن این نظرات؛ تمام موارد عینا در متن و محتوای پایان نامه اعمال خواهد شد و نسخه نهایی آماده ارائه خواهد شد.
در نهایت بعد از نهایی شدن تمام فصول پایان نامه؛ با آموزشهای لازم دانشجو آماده ارائه پایان نامه در جلسه دفاع می گردد. نکات کلیدی این مرحله با دانشجو مرور می شود و دانشجو با تسلط و آمادگی کامل راهی جلسه دفاع از پایان نامه خواهد شد. ما با تجارب و ظرفیتهای موجود؛ اخذ حداکثر نمره پایان نامه را تضمین می کنیم

تضمین صددرصدی انجام پایان نامه مدیریت 

مجتمع تحصیلات تکمیلی «درگاه دانش»، مرکزی است که در بین دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی بسیار شهرت دارد و اکثر دانشجویانی که در این رشته تحصیل می کنند حداقل یکبار نام این مرکز را از دوستان خود شنیده اند.
یکی از علل موفقیت این مجموعه در ارائه خدمات به دانشجویان مدیریت بازرگانی، ترکیب «ایده‌های ناب و جدید» با «تجربه و مهارت»؛ بوده است. واقعیت امر این است که اکنون این پتانسیلهای بی نظیر در اختیار شماست.

هیچ تضمینی بالاتر از تعهد و وجدان کاری نیست

پس از عقد قرارداد و شروع کار، ما برایتان برنامه ریزی می کنیم و اولویتهایتان را تعیین میکنیم سپس مسئولیت انجام پایان نامه شما به یک استاد پژوهشگر با تجربه و دلسوز محول میگردد و دیگر هیچ دغدغه ای برای دفاع از پایان نامه تان نخواهید داشت. توجه داشته باشید که هیچ وقت دیگری جز همین حالا؛ برای شروع مراحل پایان نامه تان مناسب ترین وقت نیست پس چرا منتظرید؟!

ما با تعیین یک هزینه متعارف و مناسب؛ اخذ حداکثر نمره دفاع را در کمترین زمان ممکن تضمین می کنیم

انجام فوری و تضمینی پروپوزال

دوستان عزیز؛ این واقعیت را بپذیرید که شما نمیتوانید همه کارهایی که باید انجام دهید را شخصا و بدون استفاده از کمک دیگران، انجام دهید. بعضی از کارها را باید بطور کامل به افراد متخصص محول کنید و در بعضی از کارها هم از مشاورین دلسوز مشورت بگیرید.
اما چه کارهایی؟! مقصود ما کارهای بسیار مهمی است که نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. پر واضح است که  نگارش پروپوزال مدیریت بازرگانی بدلیل اهمیت و حساسیت که دارد؛ در زمره وظایفی است که باید حتما از افراد با تجربه و متخصص کمک بگیرید.علی الخصوص اگر زمان را از دست داده اید و فرصت کمی برای ارائه و تصویب پروپوزال دارید؛ بهتر است که زودتر تصمیم درستی اتخاذ کنید.

ما تحویل فوری و بی نقص پروپوزال مدیریت بازرگانی را تضمین می کنیم

برای سفارش نوشتن پروپوزال چگونه اقدام کنیم؟

دانشجویان گرانقدر رشته مدیریت که در مرحله نگارش پروپوزال هستند می توانند از خدمات موسسه درگاه دانش به شکل شایسته ای بهره مند شوند. در این مرکز برای دانشجویانی که موضوع پایان نامه شان را بدرستی انتخاب کرده و به تایید استاد محترم راهنما رسانده اند؛ ابتدا یک محقق مجرب و با انگیزه تعیین می گردد تا مسئولیت کار را برعهده بگیرد و مراحل پروپوزال را با نهایت دقت و کیفیت به انجام برساند. پس از نوشتن کامل پروپوزال، فایل آن به دانشجو ارائه می شود تا مراحل تصویب را طی کند. برای سفارش پروپوزال رشته مدیریت می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل یا از طریق واتس آپ به کارشناسان شیفت پیام دهید و یا بصورت  تلفنی با همکاران ما صحبت کنید.
شایان ذکر است دانشجویانی که هنوز موضوعی را برای پایان نامه خود انتخاب نکرده اند، می توانند از پیشنهادات و ایده های محققین این مجموعه بهره مند شوند و ابتدا برای انتخاب موضوع اقدام کنند.

با کارگروههای تخصصی پایان نامه مدیریت آشنا شوید:

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی
مجتمع درگاه دانش در کنار ارائه خدمات نگارش پایان نامه مدیریت بازرگانی به دانشجویان این رشته، خدمات آموزشی نیز به صورت حضوری و غیرحضوری در همین حوزه ارائه می نماید. دوره های آموزشی مجتمع درگاه دانش در زمینه روش تحقیق، نحوه دفاع از پایان نامه و استخراج مقاله می باشد و دارای مجوز رسمی از مراجع ذیصلاح می‌باشد.

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت دولتی
در نگارش پایان نامه مدیریت دولتی؛ ما فقط به فارغ التحصیلی دانشجویان عزیز فکر نمی کنیم بلکه ارتقاء سطح علمی دانشجویان بسیار حائز اهمیت است و یکی از اولویت های مجتمع می باشد. برای دانشجویان عزیزی که شاغل هستند یا در جستجوی فرصتهای شغلی خاصی هستند؛ در انتخاب موضوع پایان نامه هم مشاوره تخصصی ارائه خواهد شد.

انجام پایان نامه مدیریت استراتژیک
روش های مختلفی برای انتخاب موضوع و نوشتن پایان نامه مدیریت استراتژیک وجود دارد که می تواند منجر به حصول نتایج مطلوب شود. دانشجویان رشته مدیریت استراتژیک می توانند از ایده ها و راهکارهای این مجموعه جهت تسریع روند پایان نامه خودشان استفاده کنند. در این مجموعه در کنار استفاده از مزیت های آموزشی و پژوهشی از سایر خدمات ویژه مجموعه نظیر استخراج مقاله، تبدیل پایان نامه به کتاب، تقویت رزومه و … بهره ببرید.

مراحل انجام پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی
در انجام پایان نامه مدیریت صنعتی ابتدا اطمینان حاصل می کنیم که موضوع پایان نامه به درستی انتخاب شده باشد؛  چراکه که کیفیت پژوهش در مدیریت صنعتی رابطه مستقیمی با عنوان پایان نامه دارد. راه های مختلفی وجود دارد که می توان از طریق آنها موضوع انتخابی را از جهات مختلف مورد بررسی قرار داد. اکثر اساتید راهنما به دانشجویان اجازه می دهند که موضوع پایان نامه را خودشان انتخاب کنند که این مساله می تواند دست دانشجو را در انتخاب طرح پژوهشی مطلوب باز نگه دارد.

تیم انجام پایان نامه مدیریت بازاریابی

آموزش انجام پایان نامه مدیریت مالی
داشتن انبوهی از تجربیات ارزنده در زمینه نگارش پایان نامه های مدیریت مالی؛ سبب شده است که مجتمع درگاه دانش یکی از اصلی ترین انتخابهای دانشجویان جهت  برون سپاری پروژه پایان نامه شان باشد. انتخاب این مجموعه؛ برای دانشجویان عزیز رشته مدیریت مالی هم کارآمدتر است و هم به مقرون به صرفه. علاوه بر این؛ آموزشها و مشاوره های تخصصی مجموعه، دانشجویان را با نقاط ضعف و قوتشان آشنا می کند و امکان یک ارائه و دفاع بی نظیر و مطلوب فراهم می شود.

مراحل انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

سوابق کارگروه مدیریت

مجتمع درگاه دانش در نگارش هزاران پایان نامه ارشد و دکترای مدیریت بازرگانی، بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این است که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام دهند.

تعداد پایان نامه هایی که با مشاوره مجتمع درگاه دانش به مرحله دفاع رسیده اند:

تعداد پایان نامه هایی که با مشاوره مجتمع درگاه دانش به مرحله دفاع رسیده اند

0نسخه
تعداد پروپوزال های کارشناسی ارشد
0جلد
تعداد پایان نامه های کارشناسی ارشد
0نسخه
تعداد پروپوزالهای مقطع دکترا
0مجلد
تعداد رساله های مقطع دکترا

پیوندها:

استخدام فوق لیسانس حقوق
ویلا در شمال برای فروش
باطری ماشین ارزان
قیمت برنج شمال